HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Türksat İnternet Kampanyaları

Bir birinden avantajlı, en uygun Fiber Kablonet internet kampanyalarını kaçırmayın, incelemek için hemen tıklayın.

Kablo TV internet altyapısı, abonelerine  en uygun internet kampanyaları veya sınırsız internet kampanyaları seçebilir ve fiber kablolu internet dünyasına adım atabilirsiniz. Fiber internet kampanyaları arasında limitsiz 100 Mbps hızını tercih edebilir veya eko sınırsız paketleri en uygun fiyatla edinebilirsiniz. Türksat fiber İnternet altyapısının avantajlarını yaşayın. Fiber evde internet teknolojisi sayesinde hem TV hemde kablonet internet   keyfini bir arada yaşayınız.

Türksat internet farkını doya doya yaşamak için diğer kablonet internet kampanyalarını hemen inceleyiniz!

Önemli Bilgiler:

Başvuru yapmadan önce binanızda Türksat Kablonet altyapısının bulunup bulunmadığını kontrol etmenizi öneririz. Binanızda Türksat fiber Kablonet ve Kablo TV altyapı sorgulamak için lütfen tıklayınız.

Alt yapı sorgulamasında bina numaranızı göremiyorsanız, Türksat Kablonet ve Kablo TV için şebeke talebinde bulunabilirsiniz. Bu işlem için dilerseniz abone merkezlerimizi ziyaret edebileceğiniz gibi dilerseniz 0 850 532 44 10 numaralı iletişim hattımızı arayarak müşteri temsilcimize talebinizi bildirebilirsiniz.

Kablonet abonesiyseniz ve arıza kaydı oluşturmak istiyorsanız 0 850 804 44 44 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Türksat Kablonet kampanya paketleri içeriğini karşılaştırmak ister misiniz? Yepyeni bir hizmetle karşınızdayım. Kablonet kampanya karşılaştırma ve filtreleme için lütfen tıklayınız. Kablonet kampanya detaylarını karşılaştırarak sinema tv ve diğer özellikleri ayrıntılarıyla görebilir ve ihtiyacınıza göre tercihinizi yapabilirsiniz.

Türksat Kablonet internet hızı, sınırsız veya kotalı ihtiyaçlarınızı tespit etmenize yardımcı olacak bir diğer aracımız ise Türksat Kablonet paket bulma sizihirbazı olup hemen tıklayarak ihtiyaç tespiti yapabilirsiniz. "Kablonet Paket Bulma Sihirbazını" kullanmak için lütfen tıklayınız.

Tercihlerinizi yaparken Türksat Kablonet paket bulma sihirbazı ve Türksat Kablonet kampanya filtreleme ve karşılaştırma araçlarını kullanmanız doğru tercihi yapmanıza olanak verecektir.

Türkiyenin en hızlı fiber limitsiz interneti Türksat Kabloneti tercih ettiğiniz teşekkür ederiz.

EN HIZLI
İNTERNET
avantaj
Milyonlarca Kullanıcı Hız Testi Yaptı ve Kablonet Türkiye'nin En Hızlı İnterneti Olarak Zirveyi Paylaştı.
EN DÜŞÜK
ŞiKAYET
avantaj
Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.
FİYAT
PERFORMANS
avantaj
Türkiye'nin En Hızlı Fiber İnternetini Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

KABLONET HANGİ ŞEHİRLERDE VAR?

Türksat Kablonet, Kablotv, Kabloses Hizmetinin,
Aktif Olarak Verildiği İl ve İlçelere Aşağıdan Göz Atabilirsiniz.
avantaj
avantaj
Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
avantaj
Sizin için özelleştirilmiş
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için özelleştirilmiş paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.