HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Kablo TV Nedir?

Kablo TV'de bulunan kanallardan önce Kablo TV nedir hususuna değinmek gerekir. Kablo TV Analog Kablo TV şebekesi üzerinden verilen dijital bir tv platformudur. Yayınları isterseniz HD (High Definition) kalitesinde de izleyebilirsiniz. Kablo TV’nin bir çok avantajı bulunmaktadır. Tek kablo üzerinden tv, fiber internet ve sabit telefon hizmetlerini alabilirsiniz. Kablonet için çanak anten kullanmaya gerek yoktur tek bir kablo ile yukarıda belirtilen bütün hizmetler alınmaktadır. Kablonet frekans kirliliklerinden ve olumsuz hava şartlarından etkilenmez. Müşterilerine her zaman kaliteli teknik servis hizmeti sunar. KabloTV platformunda sadece Ulusal kanalları değil, İngiltere, Almanya, Japonya, Kore ve Kazakistan gibi ülkelerin kanalları’da bulunmaktadır. Ayrıca Kablo tv den aldığınız hizmeti istediğiniz zaman askıya alabilirsiniz ve taşınacağınız binada eğer kablonet alt yapısı var ise aboneliğinizi istediğiniz yere nakil ettirebilirsiniz.

KabloTv Tarifeleri

KabloTv, kablonet üzerinde verilen ve analog kablo kullanılarak kurulumu yapılan dijital bir televizyon platformudur. KabloTv aboneliği gerçekleştirildikten sonra size çok fazla tarife sunulacaktır. Tarife çeşitliliğinin fazla olmasının sebebi hizmet verdiği 24 şehirdeki her bireyin bütçesini düşünmesidir.

KabloTv aboneliği gerçekleştirmek için öncelikle kablonet aboneliği gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 2016 öncesinde Kablonet olarak hizmet veren kablonete abone olmak son derece kolay bir işlemdir. Müşteri hizmetleri aranarak öncelikle bölgenin alt yapısının uygun olup olmadığı sorgulanır. Eğer bölgenin alt yapısı uygunsa iki iş günü içerisinde gelen ekipler kablonet kurumunu gerçekleştirirler. Bu abonelikten sonra kablotv aboneliği gerçekleştirilir. Kablonet kurulumu için ekstra bir antene gerek yoktur. Tek bir kablo kullanılarak direk olarak televizyona bağlanmaktadır. Tek bir faturayla üç hizmeti kapsayan kablonet bu yüzden oldukça fazla tercih edilmektedir. Aynı anda hem fiber internet hem televizyon yayını hem de ev telefonu hizmeti sunulmaktadır.

KabloTv Tarife Fiyatları ve İçerikleri Nasıl Belirleniyor?

Kablonet çalışma prensibi olarak müşteri odaklı çalışmaktadır. Bu nedenli tarife fiyatları belirlenirken her bütçeye uygun olmasına dikkat edilmektedir. Tarife fiyatları kişi ihtiyaçlarına göre farklılık gösterebilir. Fiyatlar belirlenirken çok yüksek tutulmamasına dikkat ediliyor. Hizmet kalitesinin yüksek olması dolayısıyla her müşteri için fiyatlar ideal düzeydedir.

Tarife içerikleri belirlenirken yine müşterinin en fazla tercih ettiği hizmetler kullanılmaya çalışılıyor. Örneğin kişi intenreti fazla kullanıp televizyon çok fazla izlemiyorsa ona göre bir paket oluşturuluyor. Genel olarak müşteri ne tercih ediyorsa tarife içerikleri ona göre olmaktadır.

KabloTv Kampanyaları

KabloTv kampanyaları incelendiği zaman çeşitliliğin çok fazla olduğu görülmektedir. Bu çeşitliliğin fazla olmasındaki amaç; her bütçeye uygun bir kampanyanın bulunmasıdır. Burada müşteri memnuniyeti devreye girmektedir. KabloTv bir kablonet aboneliğidir. Yani öncelikli olarak kablonet aboneliği gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kablonet aboneliği müşteri hizmetleri aranarak kısa bir süre içerisinde kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Daha sonra KabloTV aboneliği de aynı şekilde başlatılabilir. Kablonetin en büyük avantajlarında birisi tek bir kablo üzerinden 3 farklı hizmet sunmasıdır. Tek bir kablo kullanılarak hem fiber internet hizmeti hem ev telefonu hizmeti hem de televizyon yayını hizmeti sunmaktadır. Dileyen müşteriler yalın internet hizmeti alabilirler. Kablonet 2008 ve 2016 yılları arasında hizmet vermiştir. Günümüzde kablonet olarak 24 farklı şehirde hizmet vermeye devam etmektedir.

KabloTv kampanyalı; yok yok kampanyası, efsane kampanyası, 100 güldüren kampanya, hayata renk katan kampanya, eğlenceli kampanya, 3 ay bizden kampanyası, hızlı ve limitsiz kampanyası, bağlı kalma cay da gel kampanyası, muhteşem 2'li kampanyası, hoşgeldin kampanyası, dört dörtlük kampanyası, mevcut müşterilere özel muhteşem kampanya, yine mevcut müşteriler için hayata renk katan kampanya, kablonet devam kampanyası ve nice kampanyalar daha mevcuttur. Bunlar hala devam eden kampanyalardır. Kampanyalarla ilgili daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerini aramak daha sağlıklı olacaktır. Süresi biten onlarca kampanyanın varlığından da bahsetmek mümkündür.

KabloTv Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

KabloTv aboneliği gerçekleştirildikten sonra tek bir fatura ödeyerek 3 farklı hizmet bedeli ödenmiş olacaktır. KabloTV ile kablolu televizyon yayını, kablonet ile evde internet hizmeti, kabloses ile de ev telefonu servisi. Ayrıca çanak anten kullanımına gerek kalmadan direk televizyona bağlanan kablo ile hizmet kullanılmaya başlayacaktır. Kurulumun da kolay olması ve kara hattı kullanılmadan kurulması kabloTv'nin tercih edilme sebeplerindendir. Kara hattı kullanılmaması sunulan hizmetin olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi demektir. Bu sayede kablonet internet hizmeti kötü hava koşullarında hız testi sonuçlarından tam puan almaktadır. KabloTv kullanımının getirdiği diğer bir avantaj ise bünyesinde 210'dan fazla kanal bulundurmasıdır. Yerli ve yabancı kanal izlemeye olanak sağlamaktadır.

KabloTv Paketleri Nasıl Çeşitlendiriliyor?

KabloTv paketleri çeşitlendirilirken müşteri ihtiyaçları göz önüne alınmaktadır. Hangi hizmetin daha sık tercih edildiğine göre her ailenin bütçesi de düşünülerek çeşitlilik sağlanmaktadır. Çeşitliliğin fazla olması çok fazla abonenin birbirinden farklı ihtiyaçları olmasıyla alakalı bir durumdur.

Kablo TV’de Bulunan Kanallar ve Tarifeler

Kablo TV dört ayrı paket halinde hizmet vermektedir.

Analog Kablo TV Kanalları

Bu Kablo TV paketinde ortalama 25 adet kanal bulunmaktadır, kanal içerikleri olarak spor, haber, belgesel, çizgi film, çocuk ve eğitim ekstra olarak revaşta olan ulusal kanalların bir çoğu bulunmaktadır.

Kablo TV Giriş Paket Kanalları

Bu Kablo TV paketinde ortalama 55 kanal bulunmaktadır, kanal içerikleri olarak Ulusal Kanallar, Ulusal haber kanalları, Yabancı haber, belgesel, çocuk ve eğitim kanalları, müzik ve radyo kanalları bulunmaktadır.

Kablo TV Temel Paket Kanalları

Bu Kablo TV paketinde ortalama 146 kanal bulunmaktadır, kanal içerikleri olarak başlıklar aynı olsa da alt paketlerden çok daha fazla kanal içermektedir Ulusal Kanallar, Ulusal haber kanalları, Yabancı haber kanalları, yabancı kanallar, belgesel, çocuk ve eğitim kanalları, müzik ve radyo ekstra olarak film ve dizi kanalları da bulunmaktadır.

Kablo TV Üst Paket Kanalları

Kablo TV Üst Paket Kablo TV’nin en dolu paketidir, Bu Kablo TV paketinde ortalama 165 kanal bulunmaktadır, kanal içerikleri olarak yabancı kanal sayısında çocuk ve eğitim kanallarında müzik kanallarında artış görülmektedir. Ulusal kanallar, Ulusal haber kanalları, Yabancı haber kanalları, belgesel, çocuk ve eğitim kanalları, müzik ve radyo ekstra olarak yaşam ve stil kanalları da bulunmaktadır.

Daha Fazla Göster
EN HIZLI
İNTERNET
hız testi
Milyonlarca Kullanıcının Yaptığı Hız Testi Sonuçlarına Göre, Kablonet Türkiye'nin En Hızlı İnterneti Olarak Zirvedeki Yerini Korudu.
EN DÜŞÜK
ŞiKAYET
en düşük şikayet
Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.
FİYAT
PERFORMANS
uygun fiyat
Türkiye'nin En Hızlı Fiber İnternetini Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

KABLONET HANGİ ŞEHİRLERDE VAR?

Türksat Kablonet, Kablotv, Kabloses Hizmetinin,
Aktif Olarak Verildiği İl ve İlçelere Aşağıdan Göz Atabilirsiniz.
harita
yay
Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
paket sihirbazı
Sizin için özelleştirilmiş
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için özelleştirilmiş paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 1000 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.