HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Kablonet Yalın İnternet Kampanyaları

Kablonet Yalın İnternet Kampanyaları

Herkesin internet kullanmaya başlamasıyla birlikte artık internet servis sağlayıcı firmaların sırtına çok daha büyük bir yük biniyor. Sağladıkları internet hizmetinin daha hızlı ve kesintisiz olması büyük derecede önem arz ederken, müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutmaları da gerekiyor. Akıllı telefonların da yaygınlaşmasıyla artık telefon paketlerinde binlerce dakika ve sms oluyor. Bu durum da evlerde kullandığımız sabit telefonlara olan ihtiyacın ortadan kalkmasına sebep oluyor. Doğal olarak insanlar fiber internet hizmeti ararken yalın internet almak istiyorlar ve buna göre araştırma yapıyorlar. Yüksek hızda yalın internet hizmeti bu yeni trendin adı.

Yalın İnternet Nedir?

Yalın internet, evinizde veya iş yerinizde herhangi bir telefon aboneliğine ihtiyaç duymaksızın ( kablonet ile sabit telefon hattına da ihtiyacınız yoktur.) fiber hızda internet hizmeti alabilmenize olanak sağlayan. Sadece ADSL/VDSL modem ile telefon olmadan sizi internete bağlayan bir internet hizmetidir. Bu internet hizmetinde eskiden kampanya sayısı ve talep çok az olduğundan insanlara mantıklı bir seçenek olarak görünmüyordu fakat günümüzde internet hizmetleriyle alakalı en çok aranan anahtar kelimelerden birisi. Her internet servis sağlayıcı da buna göre yalın internet kampanyaları oluşturarak bu hizmeti arayan müşterilerin ihtiyacını karşılamak istiyor. Avantajlarının arasında yüksek internet hızı, telefonsuz fiber internet, eşzamanlı görüntü, ses ve dosya aktarımı, telefon faturasının olmaması ve telefon abonelik masraflarından muaf olunması sayılırken sabit telefonların ev içerisine sürekli olarak yaydığı radyasyondan da insanlar kaçınmış oluyor. Yalın internet hizmeti almak için Kablonet internet aboneliği başvurunda bulunabilir, en kısa sürede fiber hızda internet sahibi olabilirsiniz.

Yalın İnternet Kampanyaları

Türksat Kablonet internet hizmetiyle yalın internet kullanıcı adayları kampanyaya boğuluyor. Onlarca internet kampanyası içerisinden hangisini seçeceklerine karar veremeyecek kadar avantajlı fiyatlar Türksat Kablonet kullanıcılarını bekliyor. Tüm bu kampanyalardan yararlanmak için sabit bir telefon hattına ihtiyaç duyulmuyor. Türksat Kablonet hizmeti ile bununla beraber HD yayın platformuna üyelik yapabilme şansı da doğuyor. HD yayın platformuna üye olan kullanıcılar Dijital Kablo TV olanağı yardımıyla diledikleri şeklinde film, dizi, belgesel gibi yayınları seyretme olanağına da sahip olabiliyorlar. Birçok kanalın bir arada sunulmuş olduğu Kablonet yardımıyla TV seyretmek daha keyifli hale geliyor. Kampanyalara dâhil olarak hem TV hem İnternet bununla birlikte telefon şeklinde üç ayrı hizmeti tek bir faturadan ödeme olanağına sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte sunulan Kabloses kampanyaları ile durağan hat kullanıcıları diledikleri anda telefon cihazlarını kullanabilme imkânı buluyorlar. Kabloses ile İnternet üzerinden görüşme yapabilmek için modemin arka tarafında yer edinen tel1 ya da tel2 portunu kullanabilirsiniz. Bu porta aygıtı monte ederek kolaylıkla uygun fiyatlarda görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu avantajların yanında kampanyalara iştirakını meydana getiren yalın İnternet kullanıcılarına bedava dakika kazanma fırsatı da sunuluyor. İnternet hizmetinden hem bireysel bununla birlikte kurumsal müracaat sahibi olanlar faydalanabiliyorlar. Telefonsuz İnternet olarak da malum yalın İnternet hizmeti belli bir taahhüt ile verilebiliyor. Taahhüt bitene kadar normal olmayan durumlar haricinde İnternet kullanımını iptal edemiyorsunuz.

Neden Kablonet Kullanmalıyım ?

Devir çevrim içi medya devri ve internet modern insanın vazgeçilmezi halini aldı. Geleneksel medya, internete olan rağbetin artması sonucu Televizyonun kullanılma oranının düşmesiyle beraber izlenme oranlarında düşüş yaşadı ve hızla düşüş yaşamaya devam edecek gibi görünüyor...Hal böyle olunca ,İnternet ve bilgisayar bilgisayar özelikli işletim sistemine sahip mobil telefonlar medyaya ve gündeme ulaşma imkanı bakımından ilk sıraya yükseldi. Kablonet ise bu devrimin üstünde bir devrim gerçekleştirip klasik anlamda sabit telefon hat destekli internet servisi sunma işini de bir adım ileriye taşıdı. Hali hazırda KabloTV üzerinden Tv yayın hizmeti veren kurumumuz Kablo altyapısını kullanıp internet için ilave yenilikler yaparak en hızlı ve kesintisiz hizmeti vermeye başladı.

Kablonet İle Gelen Yenilikler

Türksat Kablonet herhangi bir telefon alt yapısına ihtiyaç duymadan ülke genelinde fiber internet hizmeti sunabilmek için fiber kablo alt yapısına ağırlık vermiş en kesintisiz fiber internet hizmeti hızı sunan servis sağlayıcısı konumuna gelmiştir. Kablonet kullanan müşteriler kablonet uydu sinyalleri sayesinde herhangi bir çanak antene ihtiyaç duymadan Tv yayın hizmetini de aynı kablo altyapısı sayesinde alabilmekteler. Herhangi bir aracı olmadığı için çevresel faktörlerden etkilenme söz konusu olmuyor. Böylelikle antenle yayın hizmeti veren servis sağlayıcıların da olduğu gibi sık sık kesinti yaşanmıyor .

Kablonet'in Avantajları Nelerdir?

Hız testlerinde milyonlarca kullanıcı kablonet ile en yüksek değerlere ulaştı...Türkiye'nin en bilindik şikayet sayfalarında en az şikayet alan kurum olma gururunu yaşadı. Bu alanda KabloTV ve Kablonet, dijital yayıncılık ve internet alanında 4.defa rakiplerine üstün geldi. En uygun fiyat politikasına sahip olan kablonet Türkiye'nin en hızlı fiber internetini en mantıklı ve ucuz fiyat /kalite oranı ile Türk insanına sunuyor. Müşteriler için 20''ye yakın alternatif paket sunan kablonet, böylelikle ihtiyaca yönelik en avantajlı hizmeti vermeyi amaç edinerek, müşterilerin maksimum fayda edinmesini sağlamaktadır. Tüm bunlara ilaveten şüphesiz en önemli husus kesintisiz memnuniyet sağlamak için müşteriler, başvuru ve kurulum sonrası yaşanan sorunlar (arıza) için çağrı merkezinden ulaşarak destek talebinde bulunabilmekteler. Bütün bu imkanlar kablonet’in öncelikle tercih edilmesinde büyük pay sahibi halini alıyor.

Kablonet Altyapı Sorgulama sayfasından bulunduğunuz konumda kablonet altyapısı var mı öğrenip, kablonet abonesi olmak için başvurabilirsiniz.

EN HIZLI
İNTERNET
avantaj
Milyonlarca Kullanıcı Hız Testi Yaptı ve Kablonet Türkiye'nin En Hızlı İnterneti Olarak Zirveyi Paylaştı.
EN DÜŞÜK
ŞiKAYET
avantaj
Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.
FİYAT
PERFORMANS
avantaj
Türkiye'nin En Hızlı Fiber İnternetini Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

KABLONET HANGİ ŞEHİRLERDE VAR?

Türksat Kablonet, Kablotv, Kabloses Hizmetinin,
Aktif Olarak Verildiği İl ve İlçelere Aşağıdan Göz Atabilirsiniz.
avantaj
avantaj
Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
avantaj
Sizin için özelleştirilmiş
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için özelleştirilmiş paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.