HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

ALT YAPI SORGULAMA

Türksatkablo hizmetlerini kullanabilmeniz için adresinizde KabloTV alt yapısının bulunması gerekmektedir. Binamda hizmet var mı ekranında bulunduğunuz şehire göre sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Kablo TV ve Uydunet Hizmetinin Verildiği Şehirler Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak illerinde KabloTV, Uydunet ve Teledünya hizmeti verilmektedir.

BİNAMDA KABLONET VAR MI?
Bulunduğunuz adreste Kablo TV alt yapısı varsa Kablonet , Teledünya ve Kabloses hizmetlerini rakipsiz fiyatlarla kullanmak için kampanyalardan size uygun olanını seçebilir ve online başvuru ile hemen abone olabilirsiniz. Kablonet ile gerçek geniş bant internet hizmetini kullanmanın ayrıcalıklarına varın.

Bulunduğunuz adreste Kablonet hizmeti bulunuyorsa
0850 532 44 10 nolu abone merkezinden veya online başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılacak sayfadan başvurunuzu yapabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçip, başvuru ve aktivasyon işlemlerinizi tamamlayacaktır.

BİNANANIZDA KABLONET
ALT YAPISINI SORGULAYIN

Kablonet Alt Yapı Sorgulama

Kablonettelefon hattına ihtiyaç duyulmadan internete bağlanmayı sağlayan bir sistemdir.  İnternete bağlantı Kablotv, bağlantısı üzerinden yapılacağı için olumsuz hava koşulları internet bağlantısını etkilemeyecektir. Bu sayede kablonet işlemleri yüksek hızda yapılabilir.  Ayrıca Kablotv altyapısı bulunan yerlerde,  bu hizmetten yüksek hız ve uygun fiyatlarda faydalanılabilir.

 

Alt Yapı Sorgulama Yapma

Kablonet alt yapı sorgulaması yapmadan önce binada kablotv olup olmadığından emin olunmalıdır. Çünkü bu internet hizmetini kullanabilmeniz için adresinizde kablotv altyapısının da bulunması gerekmektedir. Yeni taşınılan binada da Kablonet altyapı sorgulaması yapmak mümkündür. Adres bilgileri sorgulanarak altyapı bilgisine erişilebilir.

 

Kablonet  hizmetinden  faydalanabilmek için adres üzerinden altyapı sorgulaması yapılmalıdır. Adreste yeterli altyapı yoksa altyapı talebinden bulunulabilinir. Kablonet hizmetinin verildiği iller:

Adana, İstanbul, Ankara, Antalya, Balıkesir, Mersin, Bolu, Bursa, Denizli, Kayseri, Edirne, Eskişehir, Zonguldak, Erzincan, Erzurum, Gaziantep,  İzmir, Samsun, Karaman,  Kocaeli, Konya, Manisa,  Tekirdağ, Yalova

 

Fiber İnternet

Fiber internet, internette daha hızlı gezinmeyi sağlayan bir teknolojidir. Güvenli bir internet sistemi olan fiber internetin kullanımı gün geçtikte artmaktadır. Fiber internet talebi öncelikle büyük illerde daha sonra tüm Türkiye’de yaygınlaşmıştır. İnternet sağlayıcı sistemler genel olarak ortak alt yapıyı kullanır, bu da adil kullanımda internet hızının yavaşlaması sorununu doğurur. Fakat Kablonet fiber internetin böyle bir sorunu yoktur, kendi alt yapısını kullanması büyük bir avantajdır.

Altyapı, fiber optik kablolarla döşenir bu da interneti hızlandırır. Bu kablolar eski tip kablolara göre daha hızlıdır. Günümüzde işlerimizin büyük bir kısmını internet üzerinden gerçekleştirdiğimiz için fiber internet hemen herkesin ihtiyacı.  Fiber internet, internette geçirilen vakti daha verimli ve kaliteli hale getirir.

Fiber internet fiyatları, nispeten pahalıdır. Fiber internet kullanımı yaygınlaştıkça fiyatlar da düşmeye başlamıştır. Yakın zamanda tüm evlerde fiber internet kullanılacağı öngörülebilir.

 

Fiber Altyapı Sorgulama

Fiber internet altyapısı  sorgulanabilir. Bulunulan bölgede fiber internet altyapısı olup olmadığı adres bilgileri sorgulanarak öğrenilebilir.  Yani sisteme bulunulan il, ilçe, mahalle, sokak, kapı numarası gibi bilgiler girilerek altyapı bilgisine ulaşılabilir. Eğer fiber internet altyapısı yoksa ADSL veya DSL altyapısı kullanılabilir.

 

Kablonet Kampanyaları

Kablonet, 2008- 2016 yılları arasında Kablonet adıyla hizmet veren bir internet sağlayıcı hizmetidir. Kablonet, yeni nesilde kullanılmaya başlayan bir fiber internet sağlayıcıdır. Alt yapı bakımından tamamen fiber bir şekilde 100 Mbps gibi hızlara çıkarak kesintisiz bir şekilde hizmetini gerçekleştirmektedir. Kablonet hizmetindeki amaç bir telefon bağlantısına gerek duymadan direkt olarak bilgisayara bağlanarak internet hizmeti sunmaktır. Bu bağlantıyı kablotv alt yapısı üzerinden gerçekleştirmektedir. Fiber bir alt yapıya sahip olduğu için mesafe artsa dahi internette bir yavaşlama veya kesilme meydana gelmez.

 

Kablonet abonesi olabilmek için öncelikle kablotv aboneliğini gerçekleştirmek gerekmektedir. Çünkü kablonet, kablotv üzerinden sunulan bir hizmettir. Kablonet ile ilgili yaşanılan sorunlar çağrı merkezlerinden günün 24 saati aranarak çözülebilmektedir. Servis en az 5 saat içerisinde hiçbir ücret talep etmeden dönüş sağlayacaktır. Kablonet hizmetini aktif hale getirmek için bir aktivasyon kodu kullanılması gerekmektedir. Bu aktivasyon kodunu aldığınız zaman abonelik işleminiz aktif hale gelmiş olacaktır. Evde kablotv hattı bulunması halinde seçilen tarifeye göre kablonet kullanımı yapılabilmektedir.

Kablonette diğer adıyla Kablonet birbirinden farklı her bütçeye uygun kampanya bulunmaktadır. Bunlar;

 • Sadece kablonet kampanyası,
 • Hoş geldin kampanyası,
 • Esnafa özel kampanya,
 • Muhteşem ikili kampanya,
 • Hızlı ve limitsiz kampanyası,
 • Bağlı kalma cay da gel kampanyası,
 • Hayata renk katan kampanya,
 • Efsane kampanya,
 • Dört dörtlük kampanya,
 • Eğlenceli kampanya,
 • Yok yok kampanyası,
 • Üç ay bizden kampanyası ve
 • 100 güldüren kampanyadır.

 

Bu kampanyalar kullanım alanlarına ve ihtiyaçlara göre farklı farklı oluşturulmuştur. Kablonet kampanyalarının genelinde fiber internet kullanımı dikkat çekmektedir. Fiyat olarak oldukça uygun olan bu kampanyaları tek bir telefon ile başlatmak mümkündür. Kampanyaların uygun fiyatlı olmasının özünde yatan, bu hizmetin tamamen müşteri memnuniyetini arttırma odaklı olmasıdır.

 

Kablonet Altyapı Nasıl Sorgulanır?

Bu aboneliği başlatabilmek için öncelikle alt yapının buna uygun olması gerekmektedir. İnternet sitesine girerek binamda hizmet var mı butonu tıklanarak alt yapının uygun olup olmadığı öğrenilebilir. Ya da direkt olarak müşteri hizmetleri aranarak alt yapının uygun olup olmadığı öğrenilir. Alt yapının fiber internet için uygun olması halinde abonelik işlemi başlatılır. Evinize gelen ekiplerce kısa bir sürede kurulum gerçekleştirilir ve artık kablonet avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 

Kablonet Hangi Altyapıyı Kullanıyor?

 

Kablonet, Türkiye'nin önde gelen internet hizmet sağlayıcılarından biridir. Kablonet, yüksek hız ve kaliteli internet hizmeti sunmaktadır. Peki, Kablonet hangi altyapıyı kullanmaktadır? Kablonet, kendi altyapısını kullanmaktadır. Kablonet, internet hizmeti sağlayabilmek için gereken tüm donanım ve yazılımlara sahip bir şirkettir. Bu nedenle, Kablonet'in internet hizmetleri kendi altyapısı üzerinden sunulmaktadır. Kablonet'in kendi altyapısı sayesinde, müşterilerine daha hızlı ve kaliteli internet hizmeti sunabilmektedir.

 

Kablonet'in kendi altyapısını kullanması, müşterilere birçok avantaj sağlamaktadır. Kablonet, kendi altyapısını sürekli olarak güncellemekte ve iyileştirmektedir. Bu sayede, müşterilerine daha yüksek hızlarda ve daha istikrarlı bir internet hizmeti sunabilmektedir. Ayrıca, Kablonet'in kendi altyapısı sayesinde, müşterilerine 7/24 teknik destek hizmeti de sunmaktadır. Bu da müşterilerin herhangi bir sorun yaşaması durumunda hızlı bir şekilde çözüm bulabilmelerini sağlamaktadır

EN HIZLI
İNTERNET
avantaj
Milyonlarca Kullanıcı Hız Testi Yaptı ve Kablonet Türkiye'nin En Hızlı İnterneti Olarak Zirveyi Paylaştı.
EN DÜŞÜK
ŞiKAYET
avantaj
Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.
FİYAT
PERFORMANS
avantaj
Türkiye'nin En Hızlı Fiber İnternetini Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

KABLONET HANGİ ŞEHİRLERDE VAR?

Türksat Kablonet, Kablotv, Kabloses Hizmetinin,
Aktif Olarak Verildiği İl ve İlçelere Aşağıdan Göz Atabilirsiniz.
avantaj
avantaj
Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
avantaj
Sizin için özelleştirilmiş
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için özelleştirilmiş paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.