HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

KABLONET KOCAELİ

Kocaeli'de Rakipsiz Fiber Optik Altyapı
100 Mbps'ye Kadar Limitsiz Kablonet İnternet Tarifeleri
Hem internet, Hem Kablo TV Keyfiniz Tek Kablo Ve Tek Faturada
Kocaeli İli Genelinde Yüksek Müşteri Memnuniyeti
7 / 24 Ücretsiz Teknik Destek İle Kesintisiz Kablonet İnternet Hizmeti
Sabit Fiyat Garantisi

Hemen Başvurun, Biz Sizi Arayalım
TEK ADIMDA HIZLI BAŞVURU
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde 09:00 - 23:00 saatleri arasında 0850 532 44 10 nolu hattımızdan arayarak güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.

Kablonet & Uydunet Kocaeli

Kocaeli - Kablonet abonesi olmak istiyorsanız eski adıyla uydunet olan fiber internet altyapısına kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Eski adı uydunet olan kablolu internet sağlayıcısı kablonet’in avantajlı fiber internet paketlerini inceleyerek sabit fiyat garantisiyle 100 Mbps’ye kadar evde internet sahibi olabilirsiniz.

Kocaeli kablonet altyapısı var mı diye kontrol etmek için Kablonet Altyapı sorgulama sayfamızdan adresinizi girerek altyapınızı kontrol edebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanına kesintisiz fiber internet sağlayan türksat kablonet, Kocaeli ilinde tüm ilçelere evde internet hizmeti sağlamaktadır.

Kocaeli Kablonet Kampanyaları

Türksat kablo abonesi olmaya karar verdiyseniz, binanızda kablo net altyapısı da mevcutsa geriye sadece en uygun internet kampanyaları arasından ev interneti için kendi ihtiyaçlarınıza göre seçim yapmanız kalıyor. Kablonet tarifeleri hız, kullanım, süre bazlı ayarlanırken tarife fiyatları da her bütçeye uygun olarak ayarlanmaktadır.

Size en uygun fiber internet kampanyasını seçerken ilk dikkat etmeniz gereken nokta internet hızı. Kablonet hız testi sonuçlarında yüksek değerler almak istiyorsanız 100 Mbps’e kadar hızda fiber internet kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Eğer internet kullanımınız fazla olacaksa, büyük data alışverişinde bulunacaksanız kesinlikle sınırsız internet kampanyalarımıza göz atmalısınız. Profesyonel anlamda dosya upload/download işlemi yapacak kullanıcılarımız için Simetrik İnternet paketleri de kablonet kampanya seçenekleri arasında mevcuttur.

Kocaeli Fiber İnternet

Kocaeli Fiber internet sayesinde gelen benzersiz hız ve daha konforlu bir internet deneyimini Kablonet ile yaşayabilirsiniz. Ülkenin birçok yerine aynı standartlar ile internet hizmeti sağlayan Kablonet, ayrıcalıklı, hızlı ve güvenilir dünyasını değerli müşterilerine uygun fiyatlar ile sunuyor. Günümüzde internetin öneminin daha da yükselmesi üzerine hızlı internet de herkesin tercihi olmaya başladı. Her yaş grubundan insana hitap eden hızıyla Kablonet her kesimin internet deneyimini benzersiz kılmayı amaçlıyor. Her bütçeye hitap eden fiyatları ile Kablo net dünyasının keyfini yaşayabilirsiniz. Kablonet fiber interneti ile kesintisiz ve çok hızlı bir şekilde internete girebilirsiniz. Birçok farklı kampanya arasından sizin bütçenize ve zevkinize en uygun olanı seçip hızlı internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kablonet müşterileri her türlü koşulda gerçek anlamda fiber internet hizmeti alabilme imkânı buluyor. Alt yapısı son derece iyi olduğu için herhangi bir kötü hava koşulunda da kesintisiz ve hızlı internet bağlantısı sağlayabiliyor. Fiber optik kablo alt yapısı ile dünya standartlarında hizmet vermeyi amaçlayan Kablonet, evlerde ve iş yerlerinde hızlı internet imkânı sunuyor. Türksat A.Ş tarafından işletilen Kablonet, fiber internet hizmeti ile kullanıcılarına birçok avantaj sağlamakta. Kablonet'in avantajlarından biri de 100 Mbps’e varan sınırsız internet imkânı. Yüksek hızı, bant genişliği ve sinyal gücü gibi birçok farklı özelliği de son derece gelişmiştir.

Kocaeli Evde İnternet

Güvenli internet, Antivirüs, Statik IP ve Uyku Yok gibi farklı hizmetleri servislerimizden alarak internet deneyiminizi zenginleştirebilirsiniz. Güvenli internet hizmetimiz ile sizi ve sevdiklerinizi internette olabilecek uygunsuz içeriklerden ve zararlı internet sitelerinden koruyabiliriz. Bu hizmetin kullanımı son derece kolay ve ücretsizdir. Çocuk/Aile profili seçerek tercihlerinizi ayarlayabilirsiniz. İnternet hızı ve yükleme hızı seçeneklerine göz atarak sizin kullanımınıza daha uyumlu olan internet tarifesini seçebilirsiniz. Ayrıca kullanıcılar aldıkları internet paketinin hızı ne ise kullandıkları süre boyunca bu hız değişmiyor. Bu tarifeleri seçen kullanıcılar bir telefon bağlantısına da ihtiyaç duymuyorlar. Kablonet evde internet servisinin ekonomik fiyatlarının hizmet kalitesini etkilememesine özen gösteriliyor. Kaliteli, hızlı ve güvenilir internet hizmeti ile Kablonet, fiber internet rahatlığını Türkiye’nin her yerine ulaştırmayı hedefliyor.

Kocaeli İnternet Başvuru

Kocaeli kablonet abonesi olmak için kablonet başvuru sayfamızdan hemen türksat kablonet başvurusu yapabilirsiniz.

KABLONET’IN ALTYAPISI OLAN KOCAELI İLÇELERİ

İzmit İlçesi Mahalleleri

Yukarıdaki Kocaeli ilçeleri ve mahallelerinde ikamet ediyorsanız kablonet altyapısını kullanarak fiber internet kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz. Altyapı sorgulama sayfasında veya abonelik başvurusunda sorun yaşıyorsanız SuperKablonet’e 0850 532 44 10 müşteri destek hattımızdan veya size en yakın kablonet bayi merkezinden ulaşabilirsiniz.

EN HIZLI
İNTERNET
avantaj
Milyonlarca Kullanıcı Hız Testi Yaptı ve Kablonet Türkiye'nin En Hızlı İnterneti Olarak Zirveyi Paylaştı.
EN DÜŞÜK
ŞiKAYET
avantaj
Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.
FİYAT
PERFORMANS
avantaj
Türkiye'nin En Hızlı Fiber İnternetini Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

KABLONET HANGİ ŞEHİRLERDE VAR?

Türksat Kablonet, Kablotv, Kabloses Hizmetinin,
Aktif Olarak Verildiği İl ve İlçelere Aşağıdan Göz Atabilirsiniz.
avantaj
avantaj
Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
avantaj
Sizin için özelleştirilmiş
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için özelleştirilmiş paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.