HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Kablonet Evde İnternet Kampanyaları

Hayatımızın her alanında kullandığımız internet teknolojisine her geçen gün bağımlılığımız bir seviye daha artmakta. Teknoloji geliştikçe bilim adamları yeni buluşlar çıkarıyor ve bu buluşlar genellikle internet kullanıyor. Önceden apartman ve iş yerlerinde sensör yardımıyla kullanılan gören ışık teknolojisi bizi şaşırtırken, artık akıllı ev teknolojileri mevcut. Tek bir mobil uygulama yardımıyla evinizdeki tüm elektronik eşyaları kontrol edebiliyorsunuz. Fakat bu tarz yenilikler yüksek hızda internet bağlantısı gerektiriyor. Evinizde fiber internet yoksa internet altyapınızın gücü tüm bu işlemlere yetmeyebilir. İnternet bağlantısının yavaş olması da günümüzde insanların en çok sinirlendiği şeyler arasında yer alıyor. Kablonet evde internet paketleriyle evinize TÜRKSAT Kablo altyapısından güç alan fiber internet bağlatabilir, aynı anda birden fazla internet servisini hız kesintisi yaşamadan kullanabilirsiniz.

Kablonet Evde İnternet Kampanyaları

Kendine özgü fiber optik altyapısı sayesinde Türkiye’nin 24 ilinde ve bu illerin ilçelerinde gelişmiş TÜRKSAT A.Ş uydularından gelen sinyalleri KabloTV altyapısıyla evlere taşıyan Kablonet, yeni ve mevcut müşterilerine sağladığı sürekli güncel evde internet kampanyalarıyla internet kullanıcılarının bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. İster yalın internet almak isteyin, ister sabit telefon veya KabloTV hizmetiyle birlikte internet almak isteyin, her isteğinizin Kablonet’te bir kampanya karşılığı var. Evinizdeki internet altyapısı desteklediği sürece 16 Mbps’ten 100 Mbps’ye kadar internet hızı Kablonet ile kapınızda. Evinizde kablonet altyapısı olup olmadığını altyapı sorgulama sayfamızdan öğrendikten sonra başvuru yapabilirsiniz.

Nasıl Kablonet Evde İnternet Müşterisi Olurum?

Türksat A.Ş bünyesindeki kablonet, fiber kablo altyapısı ile kesintisiz fiber internet hizmeti verdiği için son yıllarda yüksek talep almaktadır. Aynı zamanda kablonet ortak oluşumu olan kablonet abonesi olmak isteyen potansiyel müşteriler için birincil şart bölgelerinde alt yapının buna müsait olması yani önceden Kablonet tarafından altyapı sağlanmış veya sağlanabilecek zeminin bulunması gerekmektedir. Birincil şart tamamsa abonelik için bölgenizde bulunan en yakın Türksat abonelik merkezine giderek işlemleri tamamlayabileceğiniz gibi daha kolay yol olan çağrı merkezi numarasını arayarak müşteri temsilcimize gerekli kişisel bilgilerinizi verip dakikalar içinde abonelik işleminizi başlatarak fiber hızında internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Abonelik başladı peki ama ya iptal etmeniz gerekirse?

Kablonet Aboneliği Kapattırma

Kablonet ve KabloTV abonesi olurken elde olmayan "ani gelişen şehir dışı veya ülke dışı uzun süreli iş gezisi" gibi nedenlerden ötürü, aile fertlerinden habersiz yapılan işlemlerin ailenin diğer fertlerince gereksiz bulunması veya hiçbir mazeret olmaksızın keyfe keder abonelikleri iptal ettirmek durumu da söz konusu olabilmektedir. Abonelik İptalinin bilinçsizce yapılması durumlarında abonelere yansıyan erken kapama maliyeti beraberinde birtakım sorunların yaşanmasına da sebebiyet verebiliyor. Peki kablonet aboneliği kapattırma yüksek bedel ödemeden nasıl gerçekleştirilir.

Kablonet Abonelik Kapatma Adımları

Kablonet aboneliği kapattırma işlemlerini başlatmak için bulunduğunuz ildeki TÜRKSAT A.Ş müdürlüklerine giderek ya da fax çekerek veya bölgedeki abonelik merkezlerine giderek aboneliği kapatabilirsiniz. Fax çekerken kişisel bilgilerinizle birlikte aboneliği kapatma sebebinizi belirten dilekçe tarzında yazı yazılmasına dikkat edilmelidir. Müşteri temsilciniz gerekli kontrolleri yaparak en kısa sürede teyit maksadıyla tarafınıza telefon yoluyla ulaşıp abonelik iptal teyidinizi alacaktır. Abonelik kapatılırken bilinmesi gereken önemli bir hususta, abonelik yaparken taahhüt süresi boyunca bir takım kampanyanın avantajlı fiyatlarının faturaya yansımış veya yansıyacak olduğu ve abonelikten erken cayma durumunda bu avantajların geçerliliğini yitirip hesaplanan erken cayma süresiyle orantılı olarak faturalara etki edeceği hususudur. Müşterilerin erken kapama yaparken mağdur duruma düşmemeleri için sözleşme maddelerinde de belirtildiği üzere gerekli uyarıları okuyarak sözleşme süresi dolduktan sonra abonelik iptali işlemi yapmaları oldukça önemlidir.

EN HIZLI
İNTERNET
avantaj
Milyonlarca Kullanıcı Hız Testi Yaptı ve Kablonet Türkiye'nin En Hızlı İnterneti Olarak Zirveyi Paylaştı.
EN DÜŞÜK
ŞiKAYET
avantaj
Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.
FİYAT
PERFORMANS
avantaj
Türkiye'nin En Hızlı Fiber İnternetini Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

KABLONET HANGİ ŞEHİRLERDE VAR?

Türksat Kablonet, Kablotv, Kabloses Hizmetinin,
Aktif Olarak Verildiği İl ve İlçelere Aşağıdan Göz Atabilirsiniz.
avantaj
avantaj
Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
avantaj
Sizin için özelleştirilmiş
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için özelleştirilmiş paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.