HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

National Geographic +

kablo
  • National Geographic Plus paketi dünyanın en prestijli bilim, macera ve keşif kanalının merak uyandıran belgesellerinden oluşan geniş bir arşive sahip 100'lerce belgeseli, dilediğiniz yerde seçip izlemenize olanak sağlayan bir pakettir.
  • National Geographic Plus paketi kapsamında müşteriler 10,99 TL/Ay karşılığında kablowebtv.com.tr sitesinde yer alan National Geographic Pluspaketine erişim hakkına sahip olacaklardır.
  • National Geographic Plus paketi kapsamında kullanım bedeli aylık olarak Abonenin Türksat faturasına yansıtılacaktır. Hizmetin iptal ettirilmemesi durumunda aylık 10,99 TL/Ay karşılığında her ay otomatik olarak yenilenecektir.
  • Nat Geo + uygulamasına KabloWebTV uygulamasından erişilebilmektedir. KabloWebTV uygulaması online işlemler şifresi ile kullanılabilmektedir. Online işlemler için gerekli olan kullanıcı adı ve şifre https://online.turksatkablo.com.tr/ adresinden, Türksat Abone Ofislerinden, Türksat İl Müdürlüklerinden ve 0 850 8044444 numaralı çağrı merkezimizden temin edilebilecektir.
  • Müşteriler, dilediği zaman National Geographic Plus uygulamasını Çağrı Merkezi aracılığıyla veya Türksat İl Müdürlüklerine/Türksat Abone Ofislerine bizzat başvurarak iptal ettirebilir.
  • Müşteriler, National Geographic Plus uygulamasını KabloWebTV sitesinden, KabloWebTV uygulamasından ve interaktif kutuları üzerinden seyredebileceklerdir.
EN HIZLI
İNTERNET
avantaj
Milyonlarca Kullanıcı Hız Testi Yaptı ve Kablonet Türkiye'nin En Hızlı İnterneti Olarak Zirveyi Paylaştı.
EN DÜŞÜK
ŞiKAYET
avantaj
Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.
FİYAT
PERFORMANS
avantaj
Türkiye'nin En Hızlı Fiber İnternetini Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

KABLONET HANGİ ŞEHİRLERDE VAR?

Türksat Kablonet, Kablotv, Kabloses Hizmetinin,
Aktif Olarak Verildiği İl ve İlçelere Aşağıdan Göz Atabilirsiniz.
avantaj
avantaj
Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
avantaj
Sizin için özelleştirilmiş
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için özelleştirilmiş paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.