HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Kablo Bulut

kablo

Kablobulut Nedir?

Bulut ortamında, depolama alanları ölçüsünde dosyalarınızı saklayabileceğiniz, istediğiniz dosyaları başka kullanıcılarla paylaşabileceğiniz ve dış ortamdan erişilebilen bağlantılarla şifreli ya da şifresiz olarak açık paylaşımlar oluşturabileceğiniz web, mobil ve masaüstü tabanlı bir dosya barındırma uygulamasıdır. Kablobulut hizmeti ile yüksek miktarda veriyi hızlı bir şekilde alanınıza yüklemek, alanınızdan indirmek mümkündür. İndirme ve yükleme hızı kullanıcının internet hızına ve kullandığı donanıma bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Uygulamaya Nasıl Giriş Yaparım?

Uygulamayı indirdikten sonra ekstra bir şifre gereksinimi olmadan, email adresiniz ve Kablo Online İşlem Merkezi şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz. 

Kablobulut Uygulaması İle Neler Yapabilirim?

  • Kablobulut ile saklama alanındaki istediğiniz veriyi okuyabilir, değiştirebilir, paylaşabilirsiniz.
  • Kablobulut hizmeti ile başka bir paylaşım programı veya site kullanmaksızın şifre atayarak sizin belirlediğiniz kişilerle güvenli ve şifreli bir şekilde dosya paylaşabilirsiniz.
  • Kablobulut hizmeti ile yüksek miktarda veriyi hızlı bir şekilde alanınıza yüklemek, alanınızdan indirmek mümkündür. İndirme ve yükleme hızı kullanıcının internet hızına ve kullandığı donanıma bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.
  • Kablobulut ile rehberinizi güvenle yedekleyebilirsiniz.

Kablobulut Hizmetine Erişim

Kablobulut hizmetine Windows, Mac, iOS, Android işletim sistemlerinden erişilebilir. Kablobulut uygulamasıyla bilgisayar, tablet bilgisayar ve cep telefonundan hızlı bir şekilde erişilebilir ve veri paylaşılabilir.

Kablobulut'a Ait Bazı Özellikler

  • Kablobulut hizmeti Analog KabloTV ile beraber sunulabilmektedir.
  • Devir/İptal başvurusundan sonra 1 hafta boyunca Kablobulut hizmetine erişim imkanı sunulacak olup bu sürenin sonunda veriler geri dönüşümü mümkün olmayacak şekilde silinmektedir.
  • Kablobulut hizmeti devredilememektedir.
  • Borçtan hizmet kesme süresi boyunca Kablobulut hizmetinde müşteriler sadece görme yetkisinde olacaklardır.
  • Kablobulut hizmeti askıya alınmamaktadır. Askıda geçen süre zarfında Kablobulut hizmeti kullanılmaya devam edilebilecek, fatura askıya alma bittikten sonra tek seferde yansıtılacaktır.

Kablobulut Hizmet Tarifeleri

Tarife Tipi (GB) Fiyat (TL/Ay)
25 GB Saklama Alanı 2,99 TL/Ay
50 GB Saklama Alanı 3,99 TL/Ay
100 GB Saklama Alanı 4,99 TL/Ay
250 GB Saklama Alanı 8,99 TL/Ay
500 GB Saklama Alanı 14,99 TL/Ay
1 TB Saklama Alanı 29,99 TL/Ay

* Tarifelere %18 oranında KDV ve %7,5 oranında ÖİV dahildir.

* Tüm Kablo Bulut hizmet tarifeleri için engelli müşterilere %25, gazi ve şehit yakınlarına %25 indirim uygulanmaktadır.

EN HIZLI
İNTERNET
avantaj
Milyonlarca Kullanıcı Hız Testi Yaptı ve Kablonet Türkiye'nin En Hızlı İnterneti Olarak Zirveyi Paylaştı.
EN DÜŞÜK
ŞiKAYET
avantaj
Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.
FİYAT
PERFORMANS
avantaj
Türkiye'nin En Hızlı Fiber İnternetini Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

KABLONET HANGİ ŞEHİRLERDE VAR?

Türksat Kablonet, Kablotv, Kabloses Hizmetinin,
Aktif Olarak Verildiği İl ve İlçelere Aşağıdan Göz Atabilirsiniz.
avantaj
avantaj
Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
avantaj
Sizin için özelleştirilmiş
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için özelleştirilmiş paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.