HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Ankara Yenimahalle KabloNET

Ankara Yenimahalle İlçesinde Rakipsiz Fiber Optik Altyapı 100 Mbps'ye Kadar Limitsiz Kablonet İnternet Tarifeleri Hem internet, Hem Kablo TV Keyfiniz Tek Kablo Ve Tek Faturada Ankara İli Genelinde Yüksek Müşteri Memnuniyeti 7 / 24 Ücretsiz Teknik Destek İle Kesintisiz Kablonet İnternet Hizmeti Sabit Fiyat Garantisi
TEK ADIMDA HIZLI BAŞVURU
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde 09:00 - 23:00 saatleri arasında 0850 532 44 10 nolu hattımızdan arayarak güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.

Ankara Yenimahalle ilçesinde yaşıyorsanız, Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için +90 850 532 44 10 numaralı çağrı merkezi telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi  hemen gerçekleştirebilirsiniz. 

Dilerseniz Türksat Kablonet ve Kablo TV kampanyalarını WEB sayfamızdan hemen karşılaştırabilirsiniz.

Yenimahalle ilçesi içinde Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti, altyapı şebekesinin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. 

Yenimahalle’da Gazi Mahallesi, Ergazi Mahallesi, İnönü Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Kentkoop Mahallesi, Kardelen Mahallesi, 25 Mart Mahallesi, Gayret Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Demetgül Mahallesi, Beştepe Mahallesi, Emniyet Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Aşağı Yahyalar Mahallesi, Avcılar Mahallesi, Barış Mahallesi, Barıştepe Mahallesi, Burç Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Çiğdemtepe Mahallesi, Demetevler Mahallesi, Demetlale Mahallesi, Güventepe Mahallesi, Güzelyaka Mahallesi, Kaletepe Mahallesi, Kayalar Mahallesi, Macun Mahallesi, Serhat Mahallesi, Özevler Mahallesi, Pamuklar Mahallesi, Ragıp Tüzün Mahallesi, Tepealtı Mahallesi, Varlık Mahallesi, Yeni Batı Mahallesi, Yeşilevler Mahallesi, Yukarı Yahyalar Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Susuz Mahallesi, Ostim Mahallesi, Ata Mahallesi’nde Türksat Kablo alt yapısı mevcut olup hemen başvuru yapabilirsiniz. 

Yenimahalle’nın Gazi Mahallesi, Ergazi Mahallesi, İnönü Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Kentkoop Mahallesi, Kardelen Mahallesi, 25 Mart Mahallesi, Gayret Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Demetgül Mahallesi, Beştepe Mahallesi, Emniyet Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Aşağı Yahyalar Mahallesi, Avcılar Mahallesi, Barış Mahallesi, Barıştepe Mahallesi, Burç Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Çiğdemtepe Mahallesi, Demetevler Mahallesi, Demetlale Mahallesi, Güventepe Mahallesi, Güzelyaka Mahallesi, Kaletepe Mahallesi, Kayalar Mahallesi, Macun Mahallesi, Serhat Mahallesi, Özevler Mahallesi, Pamuklar Mahallesi, Ragıp Tüzün Mahallesi, Tepealtı Mahallesi, Varlık Mahallesi, Yeni Batı Mahallesi, Yeşilevler Mahallesi, Yukarı Yahyalar Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Susuz Mahallesi, Ostim Mahallesi, Ata Mahallesilerinin dışında kalan ve  şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir.

Şebeke çekimi için gerekli olan teknik inceleme sonrası, başvuru sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Teknik inceleme Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri tarafından yapılacak olup ücretsiz olarak yapmaktadır. Şebeke talebinizin olumlu olumlu karşılanması durumunda başvurunuzu yaparak, Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle ilçesinde, Türksat Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. 

Sınırsız Türksat fiber internet hizmeti Kablonet, dijital televizyon platformu Kablotv ve Kabloses kampanyaları hakkında bilgi almak ve abonelik başvurusunda bulunmak için bu siteden başvurabilir veya 0850 532 44 10 numaralı telefonu arayarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle’dan Türksat Kablonet (uydunet) Aboneliği için Tel: 0850 532 44 10

Çevrimiçi (online) başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Türksat Kablonet ve Kablo TV ayrıcalıklarını yaşamanız için hemen başvurun, fırsatları kaçırmayın!

EN HIZLI
İNTERNET
avantaj
Milyonlarca Kullanıcı Hız Testi Yaptı ve Kablonet Türkiye'nin En Hızlı İnterneti Olarak Zirveyi Paylaştı.
EN DÜŞÜK
ŞiKAYET
avantaj
Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.
FİYAT
PERFORMANS
avantaj
Türkiye'nin En Hızlı Fiber İnternetini Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

KABLONET HANGİ ŞEHİRLERDE VAR?

Türksat Kablonet, Kablotv, Kabloses Hizmetinin,
Aktif Olarak Verildiği İl ve İlçelere Aşağıdan Göz Atabilirsiniz.
avantaj
avantaj
Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
avantaj
Sizin için özelleştirilmiş
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için özelleştirilmiş paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.