HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Adana Seyhan Kurtuluş Mahallesi KabloNET

Adana Seyhan, Kurtuluş Mahallesi'nde Rakipsiz Fiber Optik Altyapı 100 Mbps'ye Kadar Limitsiz Kablonet İnternet Tarifeleri Hem internet, Hem Kablo TV Keyfiniz Tek Kablo Ve Tek Faturada Adana İli Genelinde Yüksek Müşteri Memnuniyeti 7 / 24 Ücretsiz Teknik Destek İle Kesintisiz Kablonet İnternet Hizmeti Sabit Fiyat Garantisi
TEK ADIMDA HIZLI BAŞVURU
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde 09:00 - 23:00 saatleri arasında 0850 532 44 10 nolu hattımızdan arayarak güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.

Adana Seyhan, Kurtuluş Mahallesi’nde yaşıyorsanız;
Türksat Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya) Aboneliğizi başlatmak için +90 850 532 44 10 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Adana Kurtuluş Mahallesinde fiber alt yapımız mevcut olup Türksat Kablo şebekesi üzerinden kablonet sınırsız yüksek hızlı internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kurtuluş Mahallesinde olup şebeke alt yapısının olmayan binalardan birinde oturuyorsanız, hizmet almak için Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe vererek veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunabilirsiniz. Şebeke için yapılacak olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir.

Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri teknik incelemelere çalışmalarını ücretsiz olarak yapmaktadır.

Adana’dan Türksat Kablonet Uydunet ve Kablotv abonelik için başvuru telefonu: +90 850 532 44 10

Başvuruda bulunmak için çevrimiçi (online) başvuru formunu WEB sitemiz üzerinde doldurarak yapabilirsiniz. Doldurmuş olduğunuz, Türksat Kablonet internetten başvuru formunun, bize ulaşmasından hemen sonra yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Kurtuluş Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği sokak ve bulvarlar,

EN HIZLI
İNTERNET
avantaj
Milyonlarca Kullanıcı Hız Testi Yaptı ve Kablonet Türkiye'nin En Hızlı İnterneti Olarak Zirveyi Paylaştı.
EN DÜŞÜK
ŞiKAYET
avantaj
Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.
FİYAT
PERFORMANS
avantaj
Türkiye'nin En Hızlı Fiber İnternetini Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

KABLONET HANGİ ŞEHİRLERDE VAR?

Türksat Kablonet, Kablotv, Kabloses Hizmetinin,
Aktif Olarak Verildiği İl ve İlçelere Aşağıdan Göz Atabilirsiniz.
avantaj
avantaj
Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
avantaj
Sizin için özelleştirilmiş
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için özelleştirilmiş paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.