HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Evde Hayattan Uzak Kalmamanın Yolu Kablonet

Gülhan ALIŞIK, Evde Hayattan Uzak Kalmamanın Yolu Kablonet Adlı Köşe Yazısı
kablo

Evde internet, altyapının bulunduğu bölgelerde kablolu olarak internete ulaşım sağlanmasına olanak verir. İhtiyaçlara göre şekillenen hayatımızın en önemli parçalarından biri olan evde internet, uzakları yakın yapıp hayattan uzak kalmamamızı sağlıyor. Teknolojinin hayatımıza girmesiyle değişen hayatlarımızın mimarı haline gelen internet, her daim aradığımız o eşsiz huzuru bizlere sunuyor ve sunmaya devam edecek.

Yoğun internet kullanımı, sosyal medyanın büyümesi ve ihtiyaçların çoğalmasıyla internete olan gereksinimimiz her geçen gün artıyor. Mobil kullanımlar bu ihtiyaçları karşılamaya yetmiyor, yetebileceği durumlarda ise maliyeti bir hayli artırıyor. Bu sebeple evden kotasız ulaşım sağlanabilen kablonet fiber internet gibi sağlayıcılar, kişilerin kurtarıcısı oluyor.

Evde İnternet Kullanımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evde internet seçiminde dikkat edilmesi gereken birkaç husus var. Bunlardan ilki; ihtiyaçlarımızı belirleyerek doğru markayı seçmek. Evde internet için en önemli karar olan bu aşama, üstüne kafa yorulması gereken bir konudur. Seçtiğimiz markanın bize vaat ettikleri ve bunu karşılayabilme kapasitesi ne olacak, bizleri memnun edebilecek mi? Sorulması gereken ilk ve yanıtı en önemli olan soru budur. İkinci aşamada ise kotalı ve kotasız internet arasında yapılacak seçim gelmektedir. Kotalı internet, bize verdiği limit dahilinde kullanım sağlayabildiğimiz seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Limit aşım durumunda maliyetin arttığı bu seçenek, yoğun internet kullanımı için pek de uygun bir yol değil. Kotasız kullanım seçeneği ise; hiçbir sınır koymadan, ay boyu sınırsız kullanım hizmeti veren bir opsiyon. Kotayı doldurdum mu, internetim yetecek mi gibi sorularla boğuşmak istemeyenler için ideal. Üçüncü ve sonuncusu husus ise; alınacak hizmet karşılığında ödeyeceğimiz bedel. Kendimiz için en uygun opsiyonu bulmak ise artık bir lüks olmaktan çıktı. Seçenekler çok, aralarında en uygununu bulma görevi de bize düşüyor.

Kablonet, uydunet sağlayıcıları Türksat bünyesinde hizmet vermekte ve kişileri kesintisiz internet ile buluşturmaktadır. Fiber internet alt yapısına sahip olan ve telefon bağlantısına gerek kalmadan internet hizmeti sunan kablonet, sunduğu paketler sayesinde müşterilerini cezbetmeyi başarmıştır. Ayrıca kablonet evde internet hizmeti, olumsuz hava şartlarından hiçbir durumda etkilenmemesi nedeni ile de sıklıkla tercih edilmekte ve Türkiye'nin büyük bir kısmına hizmet vermeye devam etmektedir.

Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
paket sihirbazı
Sizin için en uygun
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için en uygun paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.