HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Evinize Işık Hızında Fiber İnternet Bağlayın

Buket ÖZTEKİN, Evinize Işık Hızında Fiber İnternet Bağlayın Adlı Köşe Yazısı
kablo

Evde internet hizmeti almak, güvenli ve hızlı bir şekilde internete girebilmek için kablonet'i tercih ederek oldukça ekonomik paket seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Evde kullanılan internete duyulan ihtiyaç gittikçe artmaktadır. Eğlenceli videolar, filmler, oyunların yanı sıra işle ilgili pek çok işlemi de evden yapmaktayız. Kimi zaman netflix, puhutv gibi online olarak yayınlanan içerik platformlarında farklı türdeki yayınları izlemek, kimi zaman da sosyal ağlar arası gezinmek için internet en önemli araçtır. İnternet hayatımızın her alanına girdiği için kullanılan internetin kaliteli, sınırsız ve hızlı olması tercih edilmektedir. Tüm kaliteyi sağlayacak olan kablonet internet servis sağlayıcısı ile evde kullanabileceğiniz internet bağlantıları için uygun kampanyalar ve tarifeler bulunmaktadır.

Evde İnternet Özellikleri

Kullanıcılar, evde kullanacakları uygun internet paketi seçimi yapacağı sırada internetin bazı özelliklere sahip olmasını isterler. Evde internet aracılığıyla, internet hizmeti alırken dikkat edilecek en önemli unsur kotadır. Alacağınız kablonet internet servis sağlayıcısının sunmuş olduğu fiber internet paketleri ile hem kotasız hem de sınırsız internete sahip olabilirsiniz. Böylece, evde geçirdiğiniz vakitte istediğiniz kadar dizi ve film izleyebilir, sosyal ağ platformlarında canlı videolu yayınlar yapabilir, istediğiniz oyunları takılmadan oynayabilirsiniz. Bununla birlikte evde home office çalıştığınız zamanlarda dosya, veri ve dokümanları kolay ve hızlı bir şekilde yükleyebilir, ayrıca gerekli paylaşımları rahatlıkla yapabilirsiniz. Hatta evde kullanacağınız internete bir çok cihaz aracılığı bağlanabilirsiniz.

Kablonet ile internetiniz güvenli olduğu kadar hızlı ve ekonomiktir. Paket özelliklerine baktığınız zaman sınırsız yalın internet hizmeti alındığında, ay sonlarına doğru internet hızının düşmesi kullanıcılar tarafından arzu edilmeyen bir durumdur. Ayrıca sınırsız internetin hızının da yüksek olması oldukça önemlidir. Kablonet servis sağlayıcısı, sınırsız internet hizmeti verirken hız sınırlaması yapmamaktadır. Kablonet gelişmiş alt yapısıyla hızlı ve kaliteli olma özelliğine sahiptir. Sınırsız internetin keyfini yüksek hızla çıkarmak için tercih edeceğiniz kablonet servis sağlayıcısının sunmuş olduğu evde internet paketleri, ekonomik açıdan oldukça uygun fiyatlarla kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Doğrudan uydudan alınan internet özelliği ile hiçbir koşulda yavaşlamayan internetin hızını internet hız testi sayfasından test edebilirsiniz. Kablonet dünyasına katılıp evde internet sahip olmak için bize ulaşın.

Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
paket sihirbazı
Sizin için en uygun
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için en uygun paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.