HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Kablonet Abonetlik Kapattırma ve Abone Olma İşlemleri

Birol DOĞAN, Kablonet Abonetlik Kapattırma ve Abone Olma İşlemleri Adlı Köşe Yazısı
kablo

Kablonet Abonelik İptal İşlemleri

  Kablonet ve kablotv abonesi olurken elde olmayan "ani gelişen şehir dışı veya ülke dışı uzun süreli iş gezisi" gibi nedenlerden ötürü, aile fertlerinden habersiz yapılan işlemlerin ailenin diğer fertlerince gereksiz bulunması veya hiç bir mazeret olmaksızın keyfe keder abonelikleri iptal ettirmek durumu da söz konusu olabilmektedir. Abonelik İptalinin bilinçsizce yapılması durumlarında abonelere yansıyan erken kapama maliyeti beraberinde bir takım sorunların yaşanmasına da sebebiyet verebiliyor. Peki kablonet aboneliği kapattırma yüksek bedel ödemeden nasıl gerçekleştirilir.

Kablonet'e Nasıl Abone Olunur?

  Türksat A.Ş bünyesindeki kablonet,  fiber kablo altyapısı ile kesintisiz fiber internet hizmeti verdiği için son yıllarda yüksek talep almaktadır. Aynı zamanda uydunet ortak oluşumu olan kablonet abonesi olmak isteyen potansiyel müşteriler için birincil şart bölgelerinde alt yapının buna müsait olması yani önceden Kablonet tarafından altyapı sağlanmış veya sağlanabilecek zeminin bulunması gerekmektedir. Birincil şart tamamsa abonelik için bölgenizde bulunan en yakın Türksat abonelik merkezine giderek işlemleri tamamlayabileceğiniz gibi daha kolay yol olan çağrı merkezi numarasını arayarak müşteri temsilcimize gerekli kişisel bilgilerinizi verip dakikalar içinde abonelik işleminizi başlatarak fiber hızında internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Kablonet başvuru yaptınız, abonelik başladı peki ama ya iptal etmeniz gerekirse ?

Kablonet Aboneliği Nasıl Kapatılır?

   Kablonet evde internet aboneliği kapattırma işlemlerini başlatmak için bulunduğunuz ildeki Türksat A.Ş müdürlüklerine giderek ya da Fax çekerek veya bölgedeki abonelik merkezlerine giderek aboneliği kapatabilirsiniz. Fax çekerken kişisel bilgilerinizle birlikte aboneliği kapatma sebebinizi belirten dilekçe tarzında yazı yazılmasına dikkat edilmelidir. Müşteri temsilciniz gerekli kontrolleri yaparak en kısa sürede teyit maksadıyla tarafınıza telefon yoluyla ulaşıp abonelik iptal teyidinizi alacaktır. Abonelik kapatılırken bilinmesi gereken önemli bir hususta, abonelik yaparken taahhüt süresi boyunca bir takım kampanyanın avantajlı fiyatlarının faturaya yansımış veya yansıyacak olduğu ve abonelikten erken cayma durumunda bu avantajların geçerliliğini yitirip hesaplanan erken cayma süresiyle orantılı olarak faturalara etki edeceği hususudur. Müşterilerin erken kapama yaparken mağdur duruma düşmemeleri için sözleşme maddelerinde de belirtildiği üzere gerekli uyarıları okuyarak sözleşme süresi dolduktan sonra abonelik iptali işlemi yapmaları oldukça önemlidir.

Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
paket sihirbazı
Sizin için en uygun
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için en uygun paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.