HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Kablonet Abonesi Olmak İçin Zaman Kaybetmeyin!

Birol DOĞAN, Kablonet Abonesi Olmak İçin Zaman Kaybetmeyin! Adlı Köşe Yazısı
kablo

Türksat ve Kablo TV'ye ait olan Kablonet, kullanıcılarına en gelişmiş teknik ağa sahip fiber İnternet hizmeti sunmaktadır. Kablonet kullandığı fiber optik alt yapı sayesinde, yüz Mbps gibi oldukça yüksek hızlara sahip, kaliteli ve kesintisiz İnternet hizmeti sağlamaktadır.

Uydunet adı altında hizmet veren kurum, 2016 yılından sonra isim ve politika değişikliğine giderek Kablonet adını almıştır. Kablonet adını alan firma hizmet politikasında köklü bir değişikliğe gitmiş ve kullanıcı sayısını büyük ölçüde arttırmıştır. Kablonet fiber İnternet, yirmi dört şehirde kesintisiz fiber İnternet hizmeti vermekte ve alt yapı çalışmalarını sürdürerek hizmet ağını genişletmeyi, hedeflemektedir.

Kablonet kullanıcılarına sayısız fayda ve avantaj sağlayarak, müşteri memnuniyeti oranını büyük oranda arttırmıştır. Kablonetin müşterilerine sunduğu en büyük avantaj şüphesiz ki telefon bağlantısına ihtiyaç duymadan İnternet hizmeti vermesidir. Kablonet İnternet, Kablo TV alt yapısı aracılığı ile bilgisayarlara bağlanan bir modem ile rahatlıkla kesintisiz ve hızlı bir şekilde kullanılabilmektedir. İki yönlü iletişim ağında bulunan alt yapı üstünlüğü ve şebeke bant genişliği sayesinde Kablonet, İnternet ve yükleme gibi işlemlerinde kesinlikle rakip tanımamaktadır. Ayrıca Kablonetin olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi de en önemli tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. İnternet Hız Testi yapmak için tıklayabilirsiniz. Kablonet aboneliği, Kablo TV alt yapıları üzerinden gerçekleştirilmektedir ve alt yapı desteği olan tüm şehirlere abonelik verilmektedir.

Nasıl Kablonet Abonesi Olurum ?

Türkiye'de yirmi dört şehirde, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Kablonet abonesi olmak oldukça kolay bir işlemdir. Kesintisiz ve en hızlı fiber İnternet desteği veren Kablonete abone olmak için dikkat etmeniz gereken tek şey, bulunduğunuz bölgede Kablo TV alt yapısının olup olmadığını öğrenmek olmalıdır. Yaşadığınız bölgede, Kablo TV alt yapısı olduğundan eminseniz, Uydunet müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek en kısa sürede Kablo Tv abonesi olabilirsiniz. Ayrıca Kablo TV alt yapı desteği olduğundan emin olduğunuz durumlarda iletişim numaralarımız üzerinden müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçerek de abonelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kablonet abonesi olmak isteyen kişiler, bulunduğu bölgede Kablo Tv alt yapısının olup olmadığını Kablonet Altyapı Sorgulama sayfası üzerinden ya da çağrı merkezlerimiz üzerinden  evde internet aboneliği başlatma işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
paket sihirbazı
Sizin için en uygun
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için en uygun paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.