HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Neden Kablonet Kullanmalıyım - Kablonet ile Gelen Yenilikler

Aysun YILDIRIM, Neden Kablonet Kullanmalıyım - Kablonet ile Gelen Yenilikler Adlı Köşe Yazısı
kablo

Devir çevrim içi medya devri ve internet modern insanın vazgeçilmezi halini aldı.Geleneksel medya, internete olan rağbetin artması sonucu Televizyonun kullanılma oranının düşmesiyle beraber izlenme oranlarında düşüş yaşadı ve hızla düşüş yaşamaya devam edecek gibi görünüyor...Hal böyle olunca ,İnternet ve bilgisayar bilgisayar özelikli işletim sistemine sahip mobil telefonlar medyaya ve gündeme ulaşma imkanı bakımından ilk sıraya yükseldi. Kablonet  ise bu devrimin üstünde bir devrim gerçekleştirip klasik anlamda  sabit telefon hat destekli internet servisi sunma işini de bir adım ileriye taşıdı.Hali hazırda kablotv üzerinden Tv yayın hizmeti veren kurumumuz Kablo altyapısını kullanıp internet için ilave yenilikler yaparak en hızlı ve kesintisiz hizmeti vermeye başladı.

Kablonet İle Gelen Yenilikler

Türksat Kablonet herhangi bir telefon alt yapısına ihtiyaç duymadan ülke genelinde fiber internet hizmeti sunabilmek için fiber kablo alt yapısına ağırlık vermiş en kesintisiz fiber internet hizmeti hızı sunan servis sağlayıcısı konumuna gelmiştir .Kablonet kullanan müşteriler uydunet  uydu sinyalleri sayesinde herhangi bir çanak antene ihtiyaç duymadan Tv yayın hizmetini de aynı kablo altyapısı sayesinde alabilmekteler.Herhangi bir aracı olmadığı için çevresel faktörlerden etkilenme söz konusu olmuyor.Böylelikle antenle yayın hizmeti veren servis sağlayıcıların da olduğu gibi sık  sık kesinti yaşanmıyor . Ayrıca yalın internet hizmeti almak isteyen kullanıcılara da çözüm sunuyor.

Kablonet'in Avantajları Nelerdir?

Hız testlerinde milyonlarca kullanıcı kablonet ile en yüksek değerlere ulaştı...Türkiye'nin en bilindik şikayet sayfalarında en az şikayet alan kurum olma gururunu yaşadı.Bu  alanda Kablotv ve Kablonet, dijital yayıncılık ve internet alanında  4.defa rakiplerine üstün geldi.En uygun fiyat politikasına sahip olan  kablonet Türkiye'nin en hızlı fiber internetini en mantıklı ve ucuz fiyat /kalite oranı ile Türk insanına sunuyor.Müşteriler için 20''ye yakın alternatif paket sunan kablonet, böylelikle ihtiyaca yönelik en avantajlı hizmeti vermeyi amaç edinerek, müşterilerin  maksimum fayda edinmesini sağlamaktadır.Tüm bunlara ilaveten şüphesiz en önemli husus kesintisiz memnuniyet sağlamak için müşteriler, başvuru ve kurulum sonrası yaşanan sorunlar (arıza) için çağrı merkezinden ulaşarak destek talebinde bulunabilmekteler. Bütün bu imkanlar kablonet'in öncelikle tercih edilmesinde büyük pay sahibi halini alıyor.

Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
paket sihirbazı
Sizin için en uygun
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için en uygun paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.