HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Kablonet Güvenli Ve Kesintisiz Fiber İnternet Kullanımı

Uğur ÖZTÜRK, Kablonet Güvenli Ve Kesintisiz Fiber İnternet Kullanımı Adlı Köşe Yazısı
kablo

Fiber İnternet, fiber optik kablo olarak bilinen kablolar sayesinde aktarılan yüksek hızlı intenet bağlantısına denmektedir. Bahsetmiş olduğumuz bu fiber kablo ise; plastik, elyaf ve cam malzemelerin birleşmesiyle üretildiği  için veriyi daha hızlı iletmektedir. Bu da yüksek kalite internet kullanımı sağlamaktadır. Daha önce kullanılan bakır kablolar; üretim teknolojisinin eskiye dayanması, kesit inceliği gibi pek çok dezavantajı barındırması ve yüksek hızda internet kullanımı sunmadığı için yerini  ışık hızında bağlantı sağlayan fiber teknolojisine bırakmıştır. Kablonet de bahsetmiş olduğumuz bu internet sağlayıcısı kullanıcılarına ekonomik tarifelerden sunmaktadır. Türksat Kablonet aracılığıyla her yaş gurubuna hitap eden TV ve internet hizmeti sunmaktadır.

Kablonet Güvenli Ve Kesintisiz Fiber İnternet Kullanımı

Gelişen dünya ile birlikte ticaret, eğlence, sağlık, eğitim gibi pek çok alanın internet üzerinden yapılıyor olması internet kullanıcı sayısını ve buna bağlı olarak da internette geçirilen zamanı artırmıştır. Bu nedenle kullanıcıların da internet erişimlerinden beklentileri farklılaşmıştır. Kullanıcılar, süre gelen yaşamın internete taşınması nedeniyle daha hızlı ve kesintisiz internet tercih eden internet sağlayıcılarına yönelmeye başlamışlardır. Kablonet de kullanıcılarına fiber internet alt yapısına sahip hızlı ve kesintisiz internet imkanı sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti için çalışan Kablonet ,kullanıcılarına ayrıca her bütçeye uyan ekonomik tarifeler sunmaktadır. Bu sayede internet kullanıcıları evde, iş yerinde kısacası nerede olurlarsa olsunlar kesintisiz ve hızlı internetin keyfini çıkartacaklardır.

Kablonet İle Fiber İnternet Avantajları

Kablonet eski adıyla Uydunet, kullanıcılarına Kablo TV alt yapısıyla 24 ilde çevre koşullarından etkilenmeyen kesintisiz ve güvenli internet imkanı sunmaktadır. Bu güçlü alt yapı sayesinde kullanıcılar, kesintisiz fiber internet kullanabilmektedir. Ayrıca Kablonet fiber optik alt yapı sayesinde sabit bir telefon hattına ihtiyaç duymadan internet hizmeti vermektedir. Kablonet kullanıcılarına 10-100 Mbps arasında yani tercih ettikleri tarifelerin hızı ne ise kullanım sürelerine göre o hızdan internet hizmeti sunmaktadır. Bu özelliklerinin dışında Kablo TV’ye abonelikleri olan kullanıcılarına çanak anten olmadan HD kalitesinde TV yayınlarını izleme imkanı sunmaktadır. Bahsedilen bu özelliklere ve daha fazlasına sahip olan Kablo TV alt yapısı her yaştan kullanıcının ihtiyacı olan kesintisiz internet hizmetini başarıyla yerine getirmektedir.

Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
paket sihirbazı
Sizin için en uygun
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için en uygun paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.