HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Kablonet te Hız Değişikliği Yapma

Murat GÖĞCEGÖZ, Kablonet te Hız Değişikliği Yapma Adlı Köşe Yazısı
kablo

Kablonet; binalardaki Kablotv'nin altyapısını kullanarak hizmet sunan, yüksek hızda internet sağlayıcısıdır. Eski ismi Uydunet olarak bilinen bu internet sağlayıcısı, ülkemizdeki hızlı internet ihtiyacını büyük ölçüde gidermektedir. Kablotv, alt yapısı olan binalara yüksek hızlarda  kesintisiz internet ve televizyon hizmeti sunan bu internet sağlayıcısı, ülkemizde her geçen gün geniş internet altyapı ağını artırmaktadır. Kullanıcı sayısını da  buna bağlı olarak her geçen gün artıran intenet sağlayıcısı, en iyi fiber internet alt yapısını sunmak için çalışmaktadır.  Ayrıca kablonet, diğer internet kullanıcılarına göre uygun kampanyalardan ve uygun fiyatlardan hizmet sunmaktadır. Bunların dışında bu internet servis sağlayıcısı diğer internet sağlayıcıların aksine telefon altyapısına ihtiyaç duymamaktadır. Türksat uyduları yardımıyla sinyal alan kablonet, kesintisiz bir internet hızını 10 Mbps ile 100 Mbps arasında sunmaktadır. Ayrıca kullanıcılar, ayda bir kez hız değişikliği yapma hakkına sahiptir. Siz de internet hız testi sonuçlarında daha yüksek değerler görmek için hız değişikliği yapabilirsiniz.

 

Kablonet Kullanım Avantajları

Kablonet, kullanıcılarına çok sayıda avantaj sağlamaktadır. Bunlar arasında ayda bir kez hız değişikliği yapabilme hizmeti de bulunmaktadır. Bu hizmetten yararlanan kullanıcılar, var olan kampanyaları dahilinde bu hizmetten yararlanmaktadır. Bu avantajının dışında  kablotv alt yapısını kullanan internet sağlayıcısı, kullanıcılarına birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar ise;

  • Müşteriler, aboneliklerini istedikleri zaman iptal ettirebilmektedir. Eğer taahütleri varsa BTK'nın belirlediği kurallar neticesinde cayma bedeli faturaya yansıtılacaktır.
  • Telefon hattı üzerinden kullanım yapılmaz. Bu nedenle telefon hattına ihtiyaç yoktur.
  • Yüksek oranlarda fiber internet hızı sağlamaktadır. Ayrıca statik IP hizmeti alarak özel ve kurumsal internet hizmeti kullanma imkanı sunmaktadır.
  • Kullanıcılarına  ücretsiz e-mail hizmeti sunmaktadır.
  • Birçok farklı tarifeyi bünyesinde barındıran Uydunet, müşterilerini kullandığın kadar öde internet tarifelerinden de faydalandırmaktadır.
  • Kullanıcılarına profesyonel teknik servis hizmeti sunmaktadır.
  • Kullanıcılar internet sağlayıcısından yararlanmak için kendi modemlerini kendileri temin etmektedirler. Fakat kablonet kullanımına uygun bir modem tercih etmeleri gerekmektedir.

Kablonet İnternet Hizmeti

Kablonet, ülkemizdeki en hızlı internet sağlayıcısı görevini üstlenmişken ayrıca en iyi fiyat politikalarıyla hizmet vermektedir. Kullanıcılarına en hızlı fiber internet hizmeti sunan firma, müşteri portföyünü artırarak yoluna devam ettirmektedir. Siz de hızlı bir altyapıya sahip bir internet sağlayıcısı arayışı içerisindeyseniz size uyan tarifelerden Uydunet kullanıcısı olabilirsiniz. Herhangi bir internet arızası durumunda kablonet müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçerek destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
paket sihirbazı
Sizin için en uygun
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için en uygun paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.