HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Kablonet Gerçek İnternet

Murat GÖĞCEGÖZ, Kablonet Gerçek İnternet Adlı Köşe Yazısı
kablo

Merhabalar;

Ben Murat İstanbul’da yaşıyorum size kullandığım ve kullanmakta olduğum internet aboneliklerimde başımdan geçen olaylardan, kısaca bu konuda yaşadığım tecrübelerimden bahsetmek istiyorum.

İstanbul, Türkiye’nin en büyük metropolü ve dünyanın kültür başkenti, tabi insan her şeyin son derece iyi, kaliteli ve son derece gelişmiş olmasını bekliyor. İnternet hizmeti sağlayan şirketlerden Telekom, Vodafone ve TÜRKSAT’ta aboneliklerim oldu. Açıkçası TÜRKSAT’ı sadece uzay uydusu olarak biliyordum ve kablonet internet hizmetinden haberim yoktu. İstanbul çok kalabalık olduğu için bildiğim tek alt yapı olan Telekom’un alt yapası yeterli olmuyor dolayısıyla sorunsuz bir internet hizmeti alamıyordum. Zaten işten arta kalan kendime ayırabileceğim çok az vakit vardı ve bu kıymetli vakti ,internet sorunları, çağrı merkezlerinde müşteri sırası ve gelmeyen teknik görevlilere harcıyor ve bunun stresinde boğuluyordum. Boşa harcanan paralar ve teknik servis ücretlerinden bahsetmiyorum bile. Müşteri hizmetleri telefonlarım cevapsız kalıyor, zar zor gelen servis görevlilerine çözemedikleri internet sorunlarım için bir sürü para ödemek zorunda kalıyordum.

Bir arkadaş vasıtasıyla kablonetten haberim oldu. Arkadaşım PS oyunları hastası olan biri, yani oyun oynarken her şeyi unutur. Kendisi de internetten çok sıkıntı çektiğini ve kablonete geçince bunlardan kurtulduğunu anlattı. İnanmadım hepsi aynı telefon telinden gelmiyor mu dedim, hayır dedi! Kablonet kendi alt yapısına sahip kablotv hatlarından internet veriyor ve çok kaliteli dedi. Bir kere fiber hiper yok, olduğu yere direkt 100 mbps hizmet verebiliyor ve ana şebekeye olan uzaklığımı sorun etmiyordu. Çok merak ettim ve başvuru yaptım, fiyatları çok ucuzdu televizyon yayını, sinema paketi hepsi içinde ucuz fiyatlar, kurulum ve teknik servis ücretleri yok derken daha çok şüphelendim. Neyse başvuru yaptım, hemen geldiler ve kurulduğundan itibaren hemen hizmet almaya başladım, hizmet aktif hale geldi.

Yıllardır kullanıyorum, fiyatları her zaman diğer şirketlerden daha ucuz oldu. Kabloses sabit hat telefon hizmeti de var. İnternette veri akışı beklemeye, dosyanın yüklenmesini beklerken boşa geçen saatlere son, yüksek ücretlere açılmayan telefonlara ve gelmeyen servis hizmetine elveda.

Sonunda mutlu son, tüm arkadaşlarıma bahsettim, kablonet, gerçek internet.

Herkese mutluluklar dilerim.

Murat Göğçegöz

Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
paket sihirbazı
Sizin için en uygun
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için en uygun paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.