HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Kablonette En Uygun TV Paketleri - KabloTV

Gülhan ALIŞIK, Kablonette En Uygun TV Paketleri - KabloTV Adlı Köşe Yazısı
kablo

Kablonet'te En Uygun Tv Paketleri

Kablonet, Türksat tarafından işletilen Türkiye'de 24 şehirde hizmet veren bir internet servis sağlayıcısıdır. Televizyon hizmeti de veren kablonet maliyetlerinin oldukça düşük olması sebebiyle tercih edilir. Ayrıca kara hat kullanarak hizmet verdikleri için kötü hava durumlarında da görüntü kalitesinde bir bozulma söz konusu olmayacak internet hızında bir düşüş yaşanmayacaktır.

Kablonet'te gerek internet paketleriyle gerekse televizyon paketleriyle olsun her keseye uygun paketler mevcuttur. Bu yazımızda televizyon paketlerinden bahsedilecektir. Türksat bünyesinde olan Kablotv televizyon yayını yapan bir platformdur. Kablotv yayını da kablonet gibi Türkiye'de 24 şehirde bulunmaktadır. Kablotv hizmetinden faydalanabilmek için bulunduğunuz adreste fiber altyapı olması gerekmektedir.

Kablonet'te televizyon paketlerinde çeşitlilik oldukça fazladır. Analog Kablotv paketi, giriş paketi, temel paket, filmbox live, bein sports paketi, nat geo paketleri, kablowebtv, üst paket, vizioon sinema paketi, premium spor paketi ve altın sinema paketi Kablonet'te bulunan paketlerdir. Bunlar kişilerin zevk ve ihtiyaçlarına göre ayarlanmış ve fiyat konusunda oldukça uygun paketlerdir. Kablonet için giriş paketi en uygun pakettir. Herkesin deneyebilmesi için fiyatı uygun tutulmuştur. Kablotv üzerinden internet hizmeti veren kablonet fiber internet şeklinde hizmet vermektedir.

Uydunet Avantajları Nelerdir?

2008 ve 2016 yılları arasında uydunet olarak hizmet veren internet sağlayıcı günümüzde kablonet olarak hizmetine devam etmektedir. Uydunet (kablonet), ekstra bir telefon bağlantısına ihtiyaç duymadan direkt olarak kablotv altyapısı üzerinden bilgisayara bağlanan ve internet kullanımına izin veren bir sistemdir. Uydunet'te internet bağlantısı kablotv altyapısı üzerinden gerçekleştirilmektedir. Uydunet üzerinden çift taraflı işlemler hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Uydunet'te yer alan kullandığın kadar öde tarifesiyle sadece kullanılan kadar bir ödeme gerçekleştirmek mümkündür. Kablonet aboneliği gerçekleştikten sonra yaşanılacak olumsuz bir durumda günün hangi saatinde olursa olsun müşteri temsilcisine bağlanmak son derece kolaydır. Yani bir sorun olduğu zaman telefondan bile çözülmesi mümkündür. En önemli avantajlarından bir diğeri ise mesafenin internet hızını etkilememesidir. Fatura ödemelerinin bir kuruma gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden kolay bir şekilde yapılması mümkündür. Her açıdan kolaylık sağlayan bu sistemin kullanılması kişi için zaman tasarrufu yapmaktadır. Bunun yanı sıra izlemek istediği şeyleri kaliteli bir şekilde izleyebilecektir.

Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
paket sihirbazı
Sizin için en uygun
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için en uygun paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.