HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Türksat Kablo Hakkında

Gökhan İNAN, Türksat Kablo Hakkında Adlı Köşe Yazısı
kablo

TÜRKSAT KABLO bir TÜRKSAT markası olup Türkiye’de kendi Fiber altyapısına sahip en büyük Firmalardan biridir.

Sadece kendi Fiber altyapısı üzerinden hizmet vermesi sebebi ile aboneler Kablo şebekesinin bulunduğu her noktada aynı kalitede hizmeti almaktadırlar.

100 Mbps’e kadar hizmeti tüm şebekesinde desteklemektedir. Hizmet garantisi vermektedir.

İnternet hizmetinin yanı sıra, çanağa ihtiyaç duymaksızın 4K ve HD Kablo TV yayını, Kablo Ses Hizmeti gibi interaktif ürünleri de kaliteli bir şekilde verebilmekte ve bu ürünler için internet trafiğini kullanmamaktadır.

TÜRKSAT Kablo şebeke ağımız 24 ilde bulunmakta ve yıllık hedefler doğrultusunda şebekemiz her yıl artırılmaktadır. Diğer operatörler gibi şebekemizin bulunduğu konumlar siteler ile sınırlandırılmamıştır. Mahalle bazında sokaklar ve binalara da hizmet verilerek geniş bir müşteri potansiyeli yaratılmıştır.

  • KabloNET

Tamamen TÜRKSAT’a ait altyapı üzerinden geniş bant internet çözümüdür. Telefon hattı üzerinden hizmet verilmediği için müşterilerin sabit telefon hizmeti alması ya da ‘yalın internet’ gibi kavramlar yüzünden fazla fatura ödemesi söz konusu değildir

Altyapısının bulunduğu noktalarda 100 Mbps’e kadar hız verilir. Diğer operatörlerde yaşanan ‘santrale uzaklık problemi’ Kablo hizmeti için geçerli değildir. Şebekenin bulunduğu her noktadan aynı kalitede hizmet alınır.

  • KabloTV

Kablo TV hizmeti içerisinde zengin kanal içeriği ile aktif olarak kullanılan ve müşterilerimizce özel olarak talep edilen hizmetlerimizdendir

Ulusal kanallar, Ulusal haber kanalları, Yabancı kanallar, Yabancı haber kanalları, Belgesel, Spor, Müzik, Sinema & Dizi, Çocuk, Yerel kanallar gibi geniş bir yelpazeye sahip 228 nitelikli kanalı bünyesinde bulundurmaktadır. Giriş (57 Kanal) , Temel ( 178 Kanal) Üst Paket (216 Kanal) olmak üzere 3 paket seçeneği ve Vizioon Sinema ( 6 Kanal) Altın Sinema (12 Kanal) 2 sinema paketi bulunmaktadır

  • KabloSES

Kablonet üzerinden sunulan telefon hizmetidir. Kablonet modemi telefon hizmetini destekliyorsa analog telefon olarak tabir edilen eskiden kullanılan telefonu modeme takmak yeterlidir. İlave bir cihaz ya da VOIP telefon alınmasına gerek yoktur.

KabloSES ile şebeke içi, şehir içi, şehirlerarası, uluslararası, 444, 118XY, diğer alternatif Telekom operatörleri, GSM numaraları, kısa numaraları aranabilmektedir.

2008 yılından beri Türksat Satış ve Pazarlama görevi Neta Elektronik A.Ş tarafından sürdürülmekte olup, Digital yayın sağlayıcısı cihazlarda (Dekoder) tarafımızdan üretilmektedir. Neta’nın başarısının ardında, müşteri odaklı yaklaşım, üstün teknoloji ve kaliteli üretim anlayışı yatar.

Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
paket sihirbazı
Sizin için en uygun
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için en uygun paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.