HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

İnternet Hızında Zirve KabloNet

Gökhan İNAN, İnternet Hızında Zirve KabloNet Adlı Köşe Yazısı
kablo

İnternet hız testi aşamalarını sorunsuz geçen kablonet ile hızlı internet kullanımına erişebilirsiniz. İnternet hızı demek saniyede pc veya cihazlardan geçen internet miktarı demektir. Miktar olarak mbps ile ölçülmektedir. Mbps en yüksek seviyede olan kablonet ile sorunsuz donmadan indirme yapabilir ve internet üzerinden birçok işlemi takılmadan bitirebilirsiniz. Türkiye'nin birçok noktasında fiber altyapısının olmasından dolayı, fiber altyapıyı yüksek hızda hizmete sunmaktadır. Yapılan internet hızı testlerini de başarı ile geçmektedir. İnternet bazlı işletmeler ve kullanıcılar hızlı internet için kablonet fiber interneti tercih etmektedir. Kablonet internet kurulumu bir iş günü içinde tamamlanmaktadır. Altapısı bulunmayan noktalarda altyapı iyileştirilmesi yapılarak hızlı internete erişim desteği sağlanmaktadır.

Neden KabloNet

Fiber İnternet için en önemli nokta internet hızının yüksek seviyede olmasıdır. Kablonetin  internet hız testi sonucu, en hızlı internet olduğunu kanıtlamış durumdadır. Kotasız ve sınırsız paketleri olması da kablonet internetin tercih etdilme sebepleri arasındadır. Birçok e- oyuncu topluluğu oyunlarda donma sorunlar yaşanmaması için kablonet fiberneti tercih etmektedir. Bunun sebebi ping sorunu yaşanmamasıdır. Ping online işlemlerde internet hızını gösteren bir göstergedir. Ping seviyesinin yüksek olması donma ve yavaşlamaya sebep olmaktadır. Yüksek hız sayesinde düşük ping düzeyine erişilir böylece her türlü yavaşlama ortadan kaldırılır. Kablonet her anlamda müşteri memnuniyetine önem vermektedir. En kısa sürelerde yapılan arıza tespiti, arıza onarımı, hızlı kurulum, ayrıca her türlü istek ve şikayeti anında çağrı merkezine iletebilme imkanı kablonet tercihini artırmaktadır. Her geçen gün kullanıcı sayısı artan kablonet daha hızlı internet için çalışmalarına devam etmektedir.

İnternet Hızı Testi Nasıl Yapılır ?

İnternet hız testi iki çeşitte yapılmaktadır. İlk yapılma çeşidi profesyonel anlamdadır. Daha büyük ve profesyonel cihazlar kullanılarak ölçüm yapılması sağlanır. Bu ölçüm sonucu Türkiye geneli internet hızı seviyesi ölçülmektedir. Diğer bir ölçüm imkanı ise internet sitesinden yapılmaktadır. Bu ölçüm şuan bağlı olduğunuz internetin hızını ölçmektedir, bu uygulama ise daha küçük ölçekli bir ölçümdür. Kablonet fibernet her iki ölçüm türünde de yüksek seviyelere ulaşabilmektedir. Kablonet zirveyi bırakmak istemeyenlerin ve hızı vazgeçilmez olarak görenlerin tercihidir. Hızlı bir internet için kablonet fiberneti tercih edebilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
paket sihirbazı
Sizin için en uygun
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için en uygun paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.