HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

Evimde Nasıl İnternet Kullanıcısı Olabilirim?

Gökhan İNAN, Evimde Nasıl İnternet Kullanıcısı Olabilirim? Adlı Köşe Yazısı
kablo

İçinde bulunduğumuz 21. yüzyıl "teknoloji çağı" olarak adlandırılmaktadır. Teknolojinin bize sağladığı en büyük imkanlardan birisi de şüphesiz ki internettir. İnternet kısaca dünyanın dört bir yanından belli bir ağ teknolojisi ile binlerce cihazın birbiri ile iletişimi sonucunda kullanılır. İnternet için yapılan tanımlamalar günden güne gelişerek değişmektedir bu yüzden tanımlaması oldukça güç bir teknoloji diyebiliriz. Günümüzde internet için yeryüzünde bulunan en kapsamlı kütüphane de denilebilir. Bugünlerde milyarlarca insanın kullandığı internet ağı bilgiye ulaşma, iletişim, bankacılık, reklamcılık ve eğlence gibi  bir çok alanda kullanıcılara düşük maliyet karşılığında hizmet sunmak için kullanılmaktadır.

Kablonet ile Kolayca Evde İnternet Sahibi Ol !

Evde internet bilgiye kolay yoldan ulaşma, ulaşılan bilginin doğruluğu, bilgiyi yayma gibi gerekliliklerde oldukça önem kazanmıştır. İnternetin geliştiği bu yüzyılda ansiklopediler, gazeteler, dergiler gibi geleneksel okuma alışkanlıkları yerini hızla internete bırakmıştır. Günümüzde bir çok konuda online eğitim almak dahi oldukça yaygın ve evde internet olanağı ile oldukça düşük maliyetlidir. Bundan 5-10 yıl öncesine bakıldığı takdirde çok basit bankacılık işlemlerinin yada mektup gibi haberleşme araçlarının oldukça zaman alıcı ve maliyetli olduğunu görüyoruz. Oysa ki günümüzde Kablonet' in kaliteli altyapısı ve avantajlı tarifeleri ile evde internet ile bu işlemleri saniyeler içinde gerçekleştirebilmek oldukça basit ve düşük maliyetli.

Evde İnternet Kampanyalarından Nasıl Faydalanabilirim?

Kablonet ile evde internet kullanıcısı olmak oldukça kolay. Evde internet kullanıcısı olmak için öncelikle bulunduğunuz yerleşkede altyapı kontrolü yapılır. Daha sonra bulunduğunuz binada fiber internet altyapısı kontrol edilir.  Kablonet Fiber İnternet paketlerinden size uygun olan bir paketi seçip başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Başvuru oluşturulduktan sonra ise teknik ekip tarafından kurulum ve bağlantı hizmeti sağlanır. Kurulum sağlandıktan sonra herhangi bir sorun ile karşılaşılmadığı takdirde 48 saat içerisinde internet altyapınız kullanıma hazır hale gelmektedir. Kurulum sırasında eğer mevcut modeminiz var ise ve bu modem kullanıma elverişli ise bu modem ile internet kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer kullanıma elverişli bir modem sahibi değilseniz Kablonet tarafından faturanıza yansıtılacak makul bir miktar ile firmamız tarafından modem satın alabilir bu satın alma işlemini de dilerseniz peşin dilerseniz tarifenize ek olarak modem ücretini ödeyebilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
paket sihirbazı
Sizin için en uygun
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için en uygun paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.