HEMEN BAŞVUR
KARŞILAŞTIRMA
loading

İnternet hayatımızın her yerine yayılmaya devam ederken hızlı bir internet hizmetine olan ihtiyacımız da her geçen gün artıyor. İnsanların akıllı telefonları kullanmaya başlamasıyla popülaritesi giderek artan sosyal medya mecraları internet kullanımını büyük ölçüde arttıran etkenlerden biri olsa da devamında yapılan inovasyonlar iş hayatının da dijitalleşmesine zemin hazırlayarak kurumsal firmaların hızlı internet ihtiyaçlarını arttırdı. Öyle ki artık iş geliştirme ve yönetim süreçleri bile online uygulamalar üzerinden çok daha fonksiyonel ve hızlı olarak yapılabiliyor. Eğlence, iş, eğitim sektörlerinin yanı sıra devlet daireleri de birçok işlemi dijital ortama taşıyarak hem fiziksel yoğunluğu azalttı, hem de işlemlerin gerçekleşme hızını arttırdı.

Bu bağlamda hızlı internet hizmetine duyulan ihtiyaç büyük ölçüde artarak ülkeler çapında fiber altyapıya yatırım yapılmasını sağladı. Fiber internet hizmeti ile ofis, ev, eğlence mekanları ve diğer kuruluşların internet hızlarının yüksek olması insanlar için büyük önem arz ediyor. İnsanlar kısa sürede dosya indirmek ve göndermek için, evde kesintisiz film izleyebilmek ve müzik dinleyebilmek için yüksek hızda internet hizmetine ihtiyaç duyuyor.

İnternet sağlayıcı firmalar ise potansiyel müşterilerinin ilgisini çekmek ve mevcut müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için birçok altyapı çalışması gerçekleştiriyor. Bu alanda Türksat Anonim Şirketi tarafından ülkemizde işletilen Kablonet İnternet hizmeti, KabloTV altyapısına sahip binalarda sağladığı yüksek hızda internet ve televizyon hizmeti ile kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Türksat Kablonet İnternet, yüksek hızda interneti uygun fiyatlı kampanyalarıyla insanlara sunarak bu alandaki ihtiyaca yönelik kaliteli bir hizmet sunuyor.

Müşterilerine kesintisiz ve yüksek hızda internet hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini ön plana alan Kablonet, rakiplerinin yanında ekonomik bir fiyat politikası izleyerek kullanıcılarına tam bir fiyat/performans hizmeti sunuyor. Türksat kablonet, dünya standartları boyutunda çalışan bir internet sağlayıcı olmayı hedeflerken, kendine özgü fiber kablo altyapısı üzerinden şu an için Türkiye’nin 24 ilinde (Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak) hizmet vermekte olup, her geçen gün altyapı ağını genişletme yönünde çalışmalar yapmaktadır.

Uzun yıllardır yeni kullanıcıları bünyesine katarak gelişmeye devam eden Kablonet internet hizmeti sürekli yenilikçi kampanyalar ile ekonomik fiyat politikası hedefini aklından çıkartmazken, yüksek hızda internet kalitesini de koruyor. Bu anlamda kullanıcılardan ve internet kalite standartlarını kontrol eden birimler tarafından tam not almayı başarıyor. Özellikle internet hız testi gerçekleştiren kullancılar, kablonet'in üstün download ve upload hızlarından memnun kalıyor.

Türksat Kablonet İnternet

Türkiye’nin 24 ilinde ve o illerin birçok ilçesinde fiber internet hizmeti sağlama görevini üstlenen Kablonet, kendisini rakiplerinden özgün KabloTV altyapısı ve daha güçlü ve hızlı bir internet altyapısı için yaptığı arge çalışmalarıyla ayırıyor. Altyapı olarak oldukça güçlü olan Türksat firması, lokasyon bazlı negatif etki yaratacak olumsuz koşullarda bile fiber internet hizmetinin kalitesinden ödün vermeyerek profesyonelliğini koruyor.

Kablonet firması diğer internet servis sağlayıcı (ISS) lerin aksine evlere, iş yerlerine ve diğer yapılara internet hizmeti sağlamak için herhangi bir telefon altyapısına ihtiyaç duymayarak sadece kendi kabloTV altyapısı ile internet sağlayabiliyor. Sinyallerini Türksat uyduları aracılığı ile alan firmanın internet ve televizyon hizmetlerinde teknik aksaklıkların minimalize edilmesinden dolayı kesinti yaşanmaması da büyük bir avantaj.

Kablonet internet abonesi olan kullanıcılar tarifelerinde hangi hız varsa o hız üzerinden kullanım süresi boyunca fiber internet hizmeti alırlar. Kullanım boyutuna göre internet hizmetinin hızında veya fiyatında herhangi bir değişiklik olmaz. Detaylı bilgi için kablonet kampanyalar sayfamızı inceleyiniz.

Kablonet abonesi olmak için potansiyel abonelerin bulundukları şehirde KabloTV şebekesinin olması, binalarının bulunduğu bölgede ise Kablonet internet hizmetinin bağlanabilmesi için gerekli Türksat KabloTV altyapısı bulunması yeterli oluyor. Türksat Kablo’nun tüm avantajlarından yararlanmak için hemen altyapı sorgulama sayfamızdan bulunduğunuz yerde türksat kablonet altyapısı var mı öğrenebilirsiniz.

Rakiplerine göre ekstra birçok avantajı bulunan Kablonet. Sabit ücretlerle yüksek hızlı internet kullanımına erişmek Kablonet ile mümkün olurken kişiler birçok avantajı da çok uygun fiyatlardan elde etme imkânı buluyor. Geniş bant internet erişimi mantığıyla çalışan Kablonet internet hizmeti, kullanıcılara fiber hızda kesintisiz internet sağlamak, kalite standartlarını üst seviyede tutmak ve uygun fiyat politikasıyla hizmete devam etmek için çalışıyor.

Neden Kablonet İnternet Kullanmalıyım ?

Kullanıcılar yüksek hızda fiber internet ihtiyaçlarını gidermek için internet servis sağlayıcıların müşteri yorumlarına, kampanya ve tarifelerine bakarak en çok memnun kalacakları firmayı tercih etme eğiliminde oluyorlar. Kablonet firması fiber internet altyapısına ve müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalara büyük ölçüde zaman ayırmasından dolayı Türkiye’de en çok tercih edilen ISS firmalarından biridir. Kablonet kesintisiz internet hizmetini en uygun fiyatlarla sağlayarak müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Türksat Kablonet internet hizmetini kullanmak isteyenler, evlerinde herhangi bir telefon altyapısına ihtiyaç duymuyor. Türksat’ın kendine özgü kablotv altyapısı ile kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde tarifelerinde yazan internet hızını taahhüt süreleri boyunca kullanan müşteriler, Türksat uydularının yüksek kalitedeki yayınları ile KabloTV hizmetini de kullanabiliyor. Türkiye’nin tek kablo operatörü Türksat A.Ş sayesinde müşteriler binaları desteklediği taktirde 100 Mbps’e kadar Kotalı/Kotasız, Akıllı Sınırsız ve Simetrik internet tarifelerini kullanabiliyorlar. Kablonet’in avantajlarından biri de bu tarifeler ile evine internet alan kullanıcıların telefon hattı kullanma zorunluluğu bulunmaması. Kablonet internet hizmetini kablotv altyapısı üzerinden aldıkları için de evlerinin balkonunda görüntü kirliliği yaratan çanak anten kullanmak zorunda da kalmıyorlar.

İnternet tarifelerinde ve kampanyalarında potansiyel müşterilerine ulaşılabilir fiyat etiketlerinde sınırsız internet kullanımı vadeden Kablonet, internet aboneliği sürecini kolaylaştırırken müşterilerin de daha az işlem sürecinden geçmesini sağlıyor. Bu da müşteri memnuniyetini arttıran faktörler arasında.

Sürekli güncel internet kampanyalarıyla her yaş grubundan müşterilerine eğlenceli ve ekonomik internet tarifeleri sağlayan Kablonet’te kullandığın kadar öde, Sınırsız, Son Sürat İnternet, Simetrik, Akıllı Sınırsız gibi tarifeler mevcut. Bu tarifeler her sektörün ve kullanıcının özel ihtiyacına göre şekillendirilerek doğru kişiye doğru hizmetin verilmesini kolaylaştırmakta.

Kablonet avantajlarından bir diğeri ise türksat kablo altyapısı sayesinde internet hızı, ping değeri, upload ve download değerleri hiçbir çevresel faktör tarafından kötü etkilenmeyerek sizlere son hızda fiber interneti kesintisiz olarak sağlamasıdır. Diğer internet servis sağlayıcılarından hizmet alan kullanıcılar genelde evlerinde fiber kablo altyapısı bulunmaması sebebiyle kötü hava şartları ve çevresel faktörler yüzünden internet hızlarında düşüş, ping değerinde artma ve internet bağlantısında kopma sorunu yaşamaktadırlar. Ancak kablonet kendine özgü KabloTV altyapısını kullandığından dolayı ağ üzerindeki her cihaza eşdeğer internet gücünü sağlayabilmekte. Üstelik kurumsal olarak hizmet almak isteyen müşteriler Statik IP hizmeti sayesinde global ağa kurumsal olarak katılabilmekte.

Kablonet İnternet Altyapısı Güçlü Mü?

Kablonet Türksat şirketinin son yıllarda altyapı çalışmalarını hayli hızlandırdığı internet servisidir. Çalışmaların bu denli arttırılmasının başlıca sebeplerinden biri Türksat Kablo hizmetine olan taleplerin artmasıdır. İnternet alt yapı kalitesi olarak diğer operatörlere nazaran kendi özgün kablo internet hattını kullandığından avantajlı durumda bulunan kablo net firması, 10 Mbps’den 100 Mbps ye kadar limitsiz, sınırsız, akıllı sınırsız, duran kotalı tarifeler gibi birbirinden farklı, her ihtiyaca yönelik ev interneti seçenekleriyle kablolu internet hizmetinde çığır açmaktadır. Müşteri memnuniyeti denince kablonet müşteri hizmetleri de kullanıcıların aklında oldukça iyi bir izlenim bırakıyor. Kablonet online destek sistemi üzerinden oluşturduğunuz destek taleplerine mümkün olduğunca aynı gün içerisinde çözüm üretilmeye çalışılıyor.

Türksat Kablonet

Fiber internet kampanyaları konusunda da yeni başvuru yapacak olan müşterilerine oldukça cömert davranan, eski adıyla uydunet yeni adıyla kablonet internet hizmeti rakiplerine göre oldukça rekabetçi fiyatlar ve özellikler sunmakta. Tek bir kablo şebekesi üzerinden DOCSIS 3.0 standartlı modemler ile evde hem kablo tv  (bein sports, sinema, eba tv vb. kanallar) bulunurken, hem de kabloses ile ev telefonu bulunabilmektedir. Bütün bunların üstüne sektördeki en hızlı internet firmaları arasında olan Turksat kablonet internet hizmeti de eklenince, kullanıcılar zaman kaybetmeden kablonet internet başvurusu yapıyorlar.

Türksat Kablonet İnternet Fiyatları

Türkiye genelinde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Mersin illeri dahil toplamda 24 ilde Türksat kablonet internet altyapısı mevcut. Kablonet abonesi olmak isteyen müşteriler öncelikle altyapı sorgulama sayfasından bulundukları il ve ilçede Türksat Kablo altyapısı olup olmadığını öğrendikten sonra Türksat Fiber internet hizmetine abone olabilirler.

Türksat kablo abonesi olmaya karar verdiyseniz, binanızda kablo net altyapısı da mevcutsa geriye sadece en uygun internet kampanyaları arasından ev interneti için kendi ihtiyaçlarınıza göre seçim yapmanız kalıyor. Kablonet tarifeleri hız, kullanım, süre bazlı ayarlanırken tarife fiyatları da her bütçeye uygun olarak ayarlanmaktadır.

Size en uygun fiber internet kampanyasını seçerken ilk dikkat etmeniz gereken nokta internet hızı. Kablonet hız testi sonuçlarında yüksek değerler almak istiyorsanız 100 Mbps’e kadar hızda fiber internet kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Eğer internet kullanımınız fazla olacaksa, büyük data alışverişinde bulunacaksanız kesinlikle sınırsız internet kampanyalarımıza göz atmalısınız. Profesyonel anlamda dosya upload/download işlemi yapacak kullanıcılarımız için Simetrik İnternet paketleri de kablonet kampanya seçenekleri arasında mevcuttur.

Kablonet Nedir?

Kablonet, eski adıyla uydunet. Binanızdaki KabloTV altyapısı üzerinden size sunulan yüksek hızda internet hizmetidir.

Kablonet’in Avantajları Nelerdir?
 • Kablonet internet hizmeti almak için telefon hattı gerekmez.
 • Kablonet geniş bant internet bağlantısı mantığında çalışır.
 • Kablonet İnternet hizmeti binanızdaki desteklenen maksimum hıza göre sizlere 10 Mbps ile 100 Mbps arasında internet hızı sağlar.
 • Statik IP hizmetini alarak kurumsal ve özel amaçlarla kablonet internet hizmetini kullanabilirsiniz.
 • Kablonet size ücretsiz E-mail hizmeti sağlar.
 • Kullandığın kadar öde İnternet tarifesi ile kullandığınız internet kadar fatura ödeyebilirsiniz.
 • Kablonet aboneliğiniz devam ettiği sürece yerinde teknik servis hizmeti alabilirsiniz.
 • İnternet hızınız mesafeye bağlı değildir. Herhangi bir noktaya olan uzaklığınız hızı etkilemez.
KabloTV Aboneliğim olmadan Kablonet Hizmeti Alabilir Miyim?

Maalesef, kabloTV aboneliğiniz olmadan türksat kablonet internet hizmeti alamazsınız. Öncelikle kablotv abonesi olmanız gerekmekte.

Evimde KabloTV Hattım Var, Kablonet Servisini Kullanabilir Miyim?

Evet. Kablonet Kampanyalar sayfasındaki kampanyalarımızı inceleyerek kablonet abonesi olabilirsiniz.

Kablonet’e Nasıl Abone Olabilirim?

0850 532 44 10 numaralı çağrı merkezimizden veya hemen başvur sayfamızdaki formu doldurarak kablonet internet tarifelerimize abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Kablonet’te Kaç Mbps Hız Destekleniyor?

Binanızın desteklediği maksimum değere göre Kablonet internet hızı 10 Mbps ile 100 Mbps arasında değişiklik gösterir.

Kablonet’te Hız Değişikliği Yapabilir Miyim?

Kablonet ( Eski adıyla Uydunet) abonelerimiz ayda bir sefer hız değişikliği yapma hakkına sahiptir. Eğer halihazırda bir kampanyanız varsa kampanya koşulları geçerli sayılacaktır.

Kablonet Abonelik Taşıma Nasıl Yapılır?

Yeni adresinizde KabloTV altyapısı var ise kablonet aboneliğinizi kolayca nakil edebilirsiniz. Yeni adresinize taşımak için bize çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Taahhütüm Var, Kablonet Abonelik İptali Yapabilir Miyim?

Kablonet internet aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Taahhütünüz var ise BTK tarafından belirlenmiş kurallar çerçevesinde cayma bedeli faturanıza yansıtılır.

Kablonet’e Abone Olurken Modemi Kendim Temin Edebilir Miyim?

Tabii ki. Temin edeceğiniz modemde aşağıdaki özellikler bulunması yeterlidir;

 • Docsis 3.0 standartlarına uyumlu olmalıdır, EuroDocsis standartlarına sahip modemler Türksat Kablonet şebekemizde çalışmamaktadır.
 • Downstream tarafında en az 108Mhz - 1Ghz aralığını desteklemelidir.
 • Downstream’ de Full Band Capture çalışmalıdır.
 • Upstream frekansı en az 5-65 Mhz aralığını desteklemelidir.
 • Kablo arayüzü 75 Ω dişi F-konektör olmalıdır.
 • ANNEX-B Frekans Planı önyüklemeli olmalıdır.
 • PacketCable 1.x , NCS uyumlu olmalıdır bununla birlikte Türksat ses tarafı için herhangi bir çalışma garantisi vermemektedir.
 • Türksat dışarıdan temin edilen modemler için yazılım, konfigürasyon vb. destek konusunda da herhangi bir garanti vermemektedir.
Kablonet Tarife Ücretleri Nelerdir?

Kablonet internet hizmeti ile ilgili kampanyalarımıza ve tarife ücretlerimize Kablonet kampanyalar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kablonet’e Abone Olurken Aktivasyon Ücreti Öder Miyim?

Kablonet hizmeti için aktivasyon ücreti standart olarak faturanıza yansıtılmaktadır. Aktivasyon ücreti bulunmayan kampanyalarımızı kablonet internet kampanyaları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Kablonet Akıllı Sınırsız Tarife Nedir?

Akıllı Sınırsız tarife müşterilerimize sınırsız internet sağlamaktadır. Günün 00:00 ile 19:00 saatleri arasında internet hızı tarifede belirtilen hızlara yükseltilmektedir.

Kablonet İnternet Hizmetinde Simetrik Tarife Nedir?

Simetrik internet tarifesinde Download/Upload ( İndirme/Gönderme) hızları birbirine eşittir. Kullanım miktarınıza göre herhangi bir ekstra ücret ödememekle birlikte tarifenizdeki hız da değişmemektedir.

Sınırsız Kablonet Tarifesi Nedir?

Sınırsız tarife kapsamında, kullandığınız internet miktarınıza göre internet hızınızda herhangi bir değişiklik yapılmaz ve faturanıza ek bir ücret yansıtılmaz.

Kablonet ile İlgili Sorunlarımı Nasıl Çözebilirim?

Başvuru ve kurulum sonrası yaşanan sorunlar (arıza) için 0850 804 4444 çağrı merkezimizden bize ulaşarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

EN HIZLI
İNTERNET
hız testi
Milyonlarca Kullanıcının Yaptığı Hız Testi Sonuçlarına Göre, Kablonet Türkiye'nin En Hızlı İnterneti Olarak Zirvedeki Yerini Korudu.
EN DÜŞÜK
ŞiKAYET
en düşük şikayet
Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.
EN UYGUN
FİYAT
uygun fiyat
Türkiye'nin En Hızlı Fiber İnternetini En Uygun Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

KABLONET HANGİ ŞEHİRLERDE VAR?

Türksat Kablonet, Kablotv, Kabloses Hizmetinin,
Aktif Olarak Verildiği İl ve İlçelere Aşağıdan Göz Atabilirsiniz.
harita
yay
Biz Sizi Arayalım?
Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.
paket sihirbazı
Sizin için en uygun
paketleri bulmanızı sağlar!
Seçiminizi yapın, sizin için en uygun paketler seçmenizi kolaylaştıralım.
Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir.